• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    vetsinou je lepsi mit jednoho hrdinu co nejdriv na e3. idealne valkyru, popripade horuse. ale cokoliv je lepsi nez mit tri 10*
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: vsak super, 10* jidlo se hodi :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR: ze začátku mi jich přišlo asi 5 a teď mám další dva...vzal to byla prostě volba:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: vesu... dostane te dal v aspenu a broken spaces, udrzi tvuj team na zivu. Karim ma jen dmg a ani v tom neexceluje. Ja osobne karima zeru (jakoze pojidam, rad ho nemam :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR: okei:) přemýšlí zda Vesu na E1 nebo Karima na lvl 10:)(páč Karim tam má strašný boost)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: zalezi na hrdinech :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Hmmm.... Dotaz. Je lepší mít 1 E1 hrdinu nebo dva na 10. Lvl?
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    DEFILA: totožnou...
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    SITH: jj, taky - můj 'protivnik' měl úplně říznou skupinu, kterou mám aktuálně a porazil mě:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: me se docela dari dokoncovat eventy, tak ty pericka docela pribyvaj. Presto jsem za ne od zacatku koupil v podstate jen valkyru (tri kopie + rune power + skin). Ale kdybych ty pericka do toho nevrazil, tak se patlam nekde na chvostu. Dalsi na rade je horus a pak uz jen l/d.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no ale tim vyresim tak jednoho hrdinu mozna a co pak :(
    spis cekam az budu mit od neceho pet a pak dokoupim ty posledni dva, na e3 aspon
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tenhle problem jsem vyresil perickama :)
    SITH
    SITH --- ---
    Tak jsem se 2x potkal v novém brave trial, lol :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ja teprve ctvrtyho :( takze nahovno, no ale snad casem dojde i ten dalsi. Ja mam obecne ted strasnej problem ze mam kotel dobrych hrdinu na 3-4 kopiich a uz mam ve fronte asi ctyri dalsi fodder 9* a nemam to proste do ceho dat
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja teda budu mit teprve patyho, ale je fakt, ze ta predstava je desiva :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Hmm Sigmund na E5!!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    shelter asi: dm, gerke, aidan, sigmund, vesa, cthuga. Za me cajk, potrebuju tri z toho :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    S hrdinama je dost casto problem s mistem v baglu, i pro lidi s vip3-5, natoz bez. Doporucuju utratit par gemu a trochu si to misto rozsirit, s 60 mistama to bude peklo :) Rozhodne jakehokoliv hrdinu, at uz je to 3* ci 5* ktereho nepotrebujes a mas v batohu, tak nevyndavat dokud jej opravdu nepotrebujes. s 60 mistama budes pravdepodobne muset rozkladat i vetsinu 3*
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SKLICIDLO: jojo tos trochu posral :-))) Rozkladat jen 2/1*, zbytek nechavat dokad mas misto v baglu. Pak max 3ky kterejch mas moc...doporucuju procist https://playidleheroes.com/
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Doporucuju nelevlovat kdejakou sracku, jsou to vyhozeny penize. Levlujes max 6 hrdinu a mozna pozdeji (hodne pozdeji) nejakou nahradu do PvP
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam