• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: to jo, ale ty vylevlis max na 160. Z dlouhodobyho hlediska jsou jen zradlo :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR: tak naštěstí to tam jde kombinovat a dělat elity z normálu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jinak me pekne sere muj unluck. Nasetril jsem si na 10x10 summonu a prisly mi z toho tri elity. Jsem malem ragequitnul :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: v te me je chat docela fajn. Lidi si tam radi, obcas se zakecaj. Nic toxickyho.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    _KOFILA_: v klidu, ono se to furt meni. Znas to, trpelivost nema kazdej :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Já jsem v guilde co ani nevím jak se jmenuje, ale je to jedno, v chatu lidi stejně píšou sracky, ale je lvl 5, je tam přes 45 lidí takže Soren každej druhej den a unie skoro všechny na max.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    _KOFILA_: Já jsem v Czech united
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    AVATAR: posledni volne misto a ja lvl16 :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    _KOFILA_: CzechSummoners - id 57681
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    jestli jsem ot tak pardon, ale mate na tu afk arenu uz nejakou guildu?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    (teda takhle, svlikani je easy, to oblikani potom je nakokot :D )
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    to svlikani je napicu, ale mel jsem nasetrenejch cca 55k kdyz to predelali (ted uz skoro 100k) tak to chci jednou utratit za aidu/aspena ci tak neco a pak to zacnu hrat tak jak predtim, ze proste seru na svlikani, dotahnu to s valk tam kam to zadarmo pujde a nazdar. pac je to fakt otrava
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: je to o nahode, ja dal full E3 team samotnou E3 valk, asi nemeli guild tech vubec, nechapu. Ale tak jednou z dvaceti no :-)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    HOLAKAC: odměny jsou asi lepší ale dál než na night 3 se nedostanu čeká tam na mě vždy full e3 team a přes ten se fakt nedostanu
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: mě přijdou oba stejně na piču, v tom novým jsou alespoň trochu odměny, když máš nasysleno, pro nováčky to moc není :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    HOLAKAC: Ten starý bt mi přišel asi lepší
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    A jsem bez gemu ☹️
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: peklo, me se do toho svlikani fakt nechce, tak to nedelam. Na uctu s e3 valk to s ni prochazim kam az to jde (naposledy 14 night), ale na tom, kde mam 4x10* jsem rad, kdyz se dostanu pres 12 day.

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak jsem si dneska rek ze zkusim tu BT taktiku, unequipnu vsechny hrdiny, poswitchuju E1 skilly, a pak zjistim ze je BT zavreny....:P
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: 6tek mam na pul roku :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: je to peklo, me ted docela prisly, takze mam na obou uctech hotovo a tri 6* v plusu. Ale ze bych byl nejak v klidu, to teda nejsem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam