• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    HOLAKAC: Na labyrint hrozně dobře funguje jakékoliv AoE společně s crit rating a crit dmg. A pokud máte hodně hrdinů z jedné faction, tak i faction bonusy. Já mám třeba převážně Lightbearers, doplněné o Nemoru. Crit bonusy udělají z Belindy vzadu atomový hovado a defence bonusy za každého Lightbearer hrdinu tým udrží dost dlouho naživu na to, aby Belinda stihla prvni (a často poslední nutnou) ultimátku. Stejná taktika samozřejmě platí na Peak of time.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Ja ted jedu IH tak nejak "z povinnosti" (prece jen po vic jak rocnim klikani je mi lito s tim ze dne na den seknout), ale AFK arena je celkem fajn, staci jeden /dva levely na na postave, popr. kousek equipu, a uz se s vhodnou kombinaci da prekonat nejaka uroven. Vychytal jsem taktiky na Labyrint takze se pokazdy dostanu do tretiho podlazi, a tak 1-2 tejdne ho i sundam, zalezi na stesti na protivniky popr. na stesti na hrdiny z Vagonu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: ja si myslim, ze je to pro ne idealni moznost trochu to srovnat a trochu zamychat. Uvidime, docela se tesim, kazda zmena dobra ;)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Prý avizovali Nerf Aidy. Doufám ne moc, už mám tři kopie.
    AVATAR
    AVATAR --- ---

    nechal bych jednu diskuzi, dost se tu proliname a zas takovej provoz tu neni.

    btw, pristi tyden prej anniversary. Mam pripravenej matros na e5 valk, ale bojim se nerfu :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Chcete se tu bavit i o ostatních idle RPG hrách? Mně je to v podstatě jedno a tak bych rád znal váš názor. Pokud ano, připíšu to do názvu, pokud ne, můžeme na AFK arénu založit sólo diskuzi.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: mno ja predpokladam, ze casem bude vic eventu, jako byl ted o velikonocich, kde sis mohl vybrat ze vsech ascended. Navic ted ten wishlist, kterej sance zveda sice malo, ale prece. Navic v labyrinthz muzes konkretni hrdiny koupit.

    problem je, ze ted potrebuju kopie, abych mel 5x L+. Mno, aspon uz jsem si poskladal Ardena, jenze za 20 levlu budu potrebovat mythic hrdiny. Asi na to dotahnu jen s nemorou a shemirou, protoze zbytek mam E+ max. Ale ono se to zvrati :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: tak je to jako IH, potřebuješ kopie + kotel fodderu. Akorát IH maji teda mnohem větší možnosti jak získat konkrétního hrdinu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: to jo, ale ty vylevlis max na 160. Z dlouhodobyho hlediska jsou jen zradlo :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR: tak naštěstí to tam jde kombinovat a dělat elity z normálu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jinak me pekne sere muj unluck. Nasetril jsem si na 10x10 summonu a prisly mi z toho tri elity. Jsem malem ragequitnul :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: v te me je chat docela fajn. Lidi si tam radi, obcas se zakecaj. Nic toxickyho.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    _KOFILA_: v klidu, ono se to furt meni. Znas to, trpelivost nema kazdej :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Já jsem v guilde co ani nevím jak se jmenuje, ale je to jedno, v chatu lidi stejně píšou sracky, ale je lvl 5, je tam přes 45 lidí takže Soren každej druhej den a unie skoro všechny na max.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    _KOFILA_: Já jsem v Czech united
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    AVATAR: posledni volne misto a ja lvl16 :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    _KOFILA_: CzechSummoners - id 57681
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    jestli jsem ot tak pardon, ale mate na tu afk arenu uz nejakou guildu?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    (teda takhle, svlikani je easy, to oblikani potom je nakokot :D )
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    to svlikani je napicu, ale mel jsem nasetrenejch cca 55k kdyz to predelali (ted uz skoro 100k) tak to chci jednou utratit za aidu/aspena ci tak neco a pak to zacnu hrat tak jak predtim, ze proste seru na svlikani, dotahnu to s valk tam kam to zadarmo pujde a nazdar. pac je to fakt otrava
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam