• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: hele hlavne bud v guilde, ktera slape, ktera ma dost lidi na guild wars a rychle sundavaj bosse. Guild tech je zasadni.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jj, rad bych vyrabel 5*, kdyby to slo, mam pocit, ze mam vse mozne, ale dohromady to nic neda :) chce to cas, hraju fakt mesic a to je kratka doba, uz mit tym ze samych 6*+ :)

    jj do baglu ukladam co to jde a mam vip2, tedka planuju koupit jeste senior card znovu a skocim do 3, ale pockam na tu jejich akci co bude
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: to je duvod, proc mam na obou uctech aspon vip3. Vic mista. Jeste muzes koupit 5 slotu za diamanty. Cena se furt zveda.

    kazdopadne 4* ma smysl syslit jen vzdy pred shelterem (prave probiha), jinak z nich hned vyrabej 5*.

    3* v altaru rozkladej podle toho, co mas za 4* a tim padem je budes nejspis brzo potrebovat.

    Jak to pujde, skupuj trojky a ctyrku v marketu. Ukladaji se ti do baglu, takze nezabiraji misto.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: mam 30 tech pericek, tak uvidime :) nic s 4* a 5* nevyhazuju/nerozkladam :) ale uz mam plno, 103/105
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: hele ono ti bude beztak chodit jen to, co nechces, ale proste ty dobry hrdiny neobetuj. Oni casem dojdou, at uz stestim, nebo v eventech.

    Jedinej "jistej" zdroj, kde kb koupis, jsou zlaty pericka. Ale k tem se dostanes az plnenim eventu. Popripade, pokud nejsi vyhraneny f2p, ted bude vyroci a budou tam docela vyhodny nakupy v kterych pericka budou. Obecne, jestli chces sem tam neco investovat, pockat si na vyhodnejsi nabidky se vyplati.

    Ja asi podekuju penezi za prijemne stravenej rok a neco koupim :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: add mafia, ja to hral od zacatku co to prislo na fb a do konce, penez za vip a kdovi co jeste nasypano, hodne nas nasrali :D ale to je jina story
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: aktualne me brzi level, jsem furt na level capu, takze dal nemuzu, jestli myslis toto

    ja jsem koupil senior card za 150kc na mesic a diamantu bylo najednou moc :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: jo, mafia wars... to byla hra, ktera me presvedcila, ze neco tak primitivniho udelam taky. O tri roky pozdeji jsem mel hotovou 1000x vymakanejsi hru, do ktere mel kamos, co jsem s nim na tom delal, dodelat content. Coz uz se nikdy nestalo :D

    Ja mam KB na 10* a moc me nepresvedcil ani jako e3 oponent. Jenze proti valkyre a horovi to ma proste tezky :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: pozor, ze zacatku nema smysl setrit. Naopak se snaz dostat co nejdriv co nejdal (podle kampane se urcuje idle prijem expu - dostanes se driv k budovam, ktere ti za tyden daji vic nez bys jinak nasetril za mesic). Ze zacatku je kazdej novej hrdina super - muze te v nektere z aktivit dostat dal.

    Ja v zacatcich kupoval v obchode i orby a replace mat za diamanty a vzhledem k tomu, ze jsem v obou guildach top (no, v te druhe jsem druhej, ale o fous :) to asi neni spatna taktika.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: na king bartona mam zalusk, ale kde ho vzit, snad ted jak uz setrim a bude akce se svitky, tak neco prijde :)

    ot/ btw ja jsme byvaly mafian - mafia wars, to tu asi nikdo nehral co? :D
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jj, to je vse po precteni stranek o tom jak to hrat a co delat, vedet to prvnich 14 dni, tak si usetrim hromady veci na eventy :) ale tak co uz, je to jen hra

    a diky, pokud sezenu kopii horuse, tak je to jasne, mam i nejake dalsi mirage - 100lvl, ale ne a ne prijit kopie at je posunu na 6*



    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: horus je super - kdyz budes mit prilezitost v eventech, ber ho. queen do 180 ma slusnou dmg, docela dlouho mi tankovala. Ale king barton je ve vsech ohledech lepsi. starlight moc nevydrzi, ale kdyz prezije, umi peknou dmg.

    Vcelku slusnej team do zacatku, rekl bych :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    zadna slava, ale tak to je tak s cim hraju a co tocim :)

    norma - 140lvl
    starlight - 100lvl
    queen - 100 lvl
    OD-01 - 100lvl
    iceblink - 100lvl
    horus - 100lvl
    dominator - 100lvl
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: toz vitej :)
    uka hrdiny ;)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    skoda, ja tam jsem asi sam a jinak sami asiati :D
    hraju asi mesic a zatim me to bavi a neco uz o tom nacetl :) ale jen dobre, ze se da zabrednout do debaty i zde
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: to v ih moc nejde (friends a guildy jsou vazany na server). V afk arene jo.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    haluz, ze na tohle existuje klub i zde, mame nejaky guild jako CZ/SK?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jj na tuhle vlnu demon pot nebo min. plny zdravi a 2/3 energie...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    not bad na skoro f2p :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak hell 93 novej rekord. Uz jsem v duchu slavil, kdyz me necekane sejmula vlna: belrain, gerke, michelle, asmodel. Vim pro priste, ze nad 90 mam zobnout demona :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam