• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    OTAKAR: vzdy je lepsi tym samych 5* nez neco mene, takze jeslti mas shardy na 5*, tak jdi do toho, muj nazor
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Bude dobrá volba použít random shardy a vytvořit posledního 5*? Někde jsem četl, že Norma může v pohodě tankovat, takže ať padne cokoli, tak to použiju? Anebo to nemám tlačit a mám si je šetřit na event?
    Btw, projít tu stránku a pročíst beginner návody byla dobrá věc, dík :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: huh? prostr mas ...mythic+, ascended, ascended 1*, 2*, 3*, 4*, 5*

    aspon ja to tak chapu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: To se nelevli pres ten resonating crystal ? Achjo...jinak je to stejne peklo. V tomhle ma IH trochu vyhodu ze muzes aspon trochu ovlivnit co ziskas. Nebo aspon na 10s pouzit libovolnou 9s, popr. na E+ libovolnou frakci.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jo, ale pak mas dalsich pet levlu (hvezdicky), takze na top hrdinu potrebujes 17 kopii. S pribyvajicim poctem hrdinu se to jeste zhorsuje :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Pro arenare: https://afkarenax.com/ascension/
    Nevim jestli je horsi tohle nebo E5 :P Jestli dobře počítám tak na Ascended je potřeba 8kopií hrdiny (?)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    vypada to na novej artefakt, kterej snizi dm dotek.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jj orby sbiram az bude dalsi akce, pro me bylo zasadni dostat jednoho 6* at mohu plnit 6*a 7* taverny a splnit tak cely task :)

    aspen - je pro me zatim tezky, staci potkat partu s normou 140* a jsem v prd*** :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: ja senior card taky koupil, ale ted uz to pro me nema smysl. Kdyz diamanty neutracis, vychazi to tak akorat na eventy a nutny nakupy. Ale je fakt, ze kupovat kazdej den orby a replace melo neco do sebe :)

    Jenze opet - 80 orbu se da za mesic posbirat vcelku bez problemu a orby kupuju jen v aspen dungeonu, kde jsou levnejsi, nez v marketu. Ale jak rikam, tohle je tohle info zatim k prdu. Rikam ti to spis do budoucna, jak to chodi ;)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jj do tech guildu jsem nasypal vsechny ty kameny ci to co je :) koupil jsem jich 25k s tou truhlou za 8k :D, ale uz jsou fuc

    guild jsem zmenil zrovna dneska, uvidime jak to tam bude, chci neco z evropy, ti asiati jsou tam moc divoci a hrrr :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: hele hlavne bud v guilde, ktera slape, ktera ma dost lidi na guild wars a rychle sundavaj bosse. Guild tech je zasadni.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jj, rad bych vyrabel 5*, kdyby to slo, mam pocit, ze mam vse mozne, ale dohromady to nic neda :) chce to cas, hraju fakt mesic a to je kratka doba, uz mit tym ze samych 6*+ :)

    jj do baglu ukladam co to jde a mam vip2, tedka planuju koupit jeste senior card znovu a skocim do 3, ale pockam na tu jejich akci co bude
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: to je duvod, proc mam na obou uctech aspon vip3. Vic mista. Jeste muzes koupit 5 slotu za diamanty. Cena se furt zveda.

    kazdopadne 4* ma smysl syslit jen vzdy pred shelterem (prave probiha), jinak z nich hned vyrabej 5*.

    3* v altaru rozkladej podle toho, co mas za 4* a tim padem je budes nejspis brzo potrebovat.

    Jak to pujde, skupuj trojky a ctyrku v marketu. Ukladaji se ti do baglu, takze nezabiraji misto.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: mam 30 tech pericek, tak uvidime :) nic s 4* a 5* nevyhazuju/nerozkladam :) ale uz mam plno, 103/105
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: hele ono ti bude beztak chodit jen to, co nechces, ale proste ty dobry hrdiny neobetuj. Oni casem dojdou, at uz stestim, nebo v eventech.

    Jedinej "jistej" zdroj, kde kb koupis, jsou zlaty pericka. Ale k tem se dostanes az plnenim eventu. Popripade, pokud nejsi vyhraneny f2p, ted bude vyroci a budou tam docela vyhodny nakupy v kterych pericka budou. Obecne, jestli chces sem tam neco investovat, pockat si na vyhodnejsi nabidky se vyplati.

    Ja asi podekuju penezi za prijemne stravenej rok a neco koupim :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: add mafia, ja to hral od zacatku co to prislo na fb a do konce, penez za vip a kdovi co jeste nasypano, hodne nas nasrali :D ale to je jina story
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: aktualne me brzi level, jsem furt na level capu, takze dal nemuzu, jestli myslis toto

    ja jsem koupil senior card za 150kc na mesic a diamantu bylo najednou moc :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: jo, mafia wars... to byla hra, ktera me presvedcila, ze neco tak primitivniho udelam taky. O tri roky pozdeji jsem mel hotovou 1000x vymakanejsi hru, do ktere mel kamos, co jsem s nim na tom delal, dodelat content. Coz uz se nikdy nestalo :D

    Ja mam KB na 10* a moc me nepresvedcil ani jako e3 oponent. Jenze proti valkyre a horovi to ma proste tezky :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: pozor, ze zacatku nema smysl setrit. Naopak se snaz dostat co nejdriv co nejdal (podle kampane se urcuje idle prijem expu - dostanes se driv k budovam, ktere ti za tyden daji vic nez bys jinak nasetril za mesic). Ze zacatku je kazdej novej hrdina super - muze te v nektere z aktivit dostat dal.

    Ja v zacatcich kupoval v obchode i orby a replace mat za diamanty a vzhledem k tomu, ze jsem v obou guildach top (no, v te druhe jsem druhej, ale o fous :) to asi neni spatna taktika.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: na king bartona mam zalusk, ale kde ho vzit, snad ted jak uz setrim a bude akce se svitky, tak neco prijde :)

    ot/ btw ja jsme byvaly mafian - mafia wars, to tu asi nikdo nehral co? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam