• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no ale ryby dostavas i z dropu. pokud to pofrci 14 dnu, v prumeru 10 ryb/hodinu, tak je to 14*240 = 3360 jen z toho. Pockam si na ctvrtek jestli nebude nejakej leak, ty novy hrdiny fakt nechci momentalne, potrebuju kopie existujicich (horus, kroos, valentino, aida/aspen idealne)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: aha, blbe jsem pocital ty balicky za 10k diamantu. To je 280x7. Kazdopadne to porad vychazi na cca 7000 a potrebujes 8900.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: nemyslim si. za hs dostsnes 1600, za diamanty 200. I kdyby za kompletaci bylo tolik co za hs (nebude) tak mas dalsich 3200 dohromady 5000. A na aidu potrebujes minimalne 8900
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: me tez ne, ale chtel bych tu Aidu ze 4. truhly a zajimalo by me jestli se tam da dostat s jednou kompletaci svitku a s dvema PO.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: mno uvidim, jestli to tam dotahnu, ale jak rikam, jedna kopie je mi k prdu - nijak zvlast me netrapi, kdyz na ni nedosahnu.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: s ohledem na VIP se da dostat docela hodne svitku. 3 dostanes denne i s VIP 0, dva denne jsou za balicek a za gemy se daji prikoupit dalsi 4, dvakrat. Tj za nejaky gemy klidne 13+ svitku denne, 90+ za ten prvni tyden. Plus i nejaky POcka do druhyho tydne
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: chapu, chapu, az dojdu z prace, tak se na to poradne podivam, progress by se hodil, snad neprijde jen samy plevel, toho uz mam dost a porad neco chybi abych mohl vytvorit 5* a 6* :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: point je, ze ve tve fazi te 100 svitku posune, zatimco dslsi ctyri mesice setreni moc ne :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: svitky jsou narocny. Ja mam na hlavnim uctu jen 120, takze kilo udam. Na druhym uctu 530 a tak trochu marne doufam, ze to na tech 650 vytahnu. Ale on ten novej priest stejne moc pouzitelnej neni (potreboval bych jich aspon pet, aby to melo smysl, takze udam 500 pro pericka.

    S klidem v srdci utrat tech 50. pripadne 100, pokud to behem eventu dosbiras. Scrolly pribyvaji relativne pomalu. Pozdeji v aspenu muzes koupit 10 za 1250 (tusim) kdyz mas stesti, zadarmo jsou jen v questech, ale tam to taky neprijde kazdej den.

    Ja osobne dojedu daily questy jen jednou za dva dny - pouze kdyz je summon zadarmo. Za 100 diamantu svitek nesezenes.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    a vy mate tolik tech svitku, ze jedete tu akci? ja jich mam asi 60 a kde je proboha do 650 :) ale libi se me ta jejich card co udelali k akci :)

    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: :)) ok, beru na vedomi
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: jestli te to tam prestane bavit tak CzechSummoners jsou bezva a aktivni ;)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Jinak jestli hrajete nekdo AFK Arenu, tak sice nemam CZ/SK guildu, ale nedopatrenim jsem se ocitla ve vedeni jedne aktivni :). Tak jestli chcete "ke me", dejte mi vedet.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: hele ono je to v podstate jedno, cim se kdo chlubi. Nepratele se ti generujou oproti tvy sile, takze na velryby ani nenarazis, krome zebricku v arene. Fakt nema smysl se tim trapit. Hraj si svou hru, sbirej hrdiny a jed si svym tempem ;)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Na fb se už vsichni chlubí těma novyma hrdinama na e3-e5
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR:jj valentino je fajn akorát ho mám jenom jednou
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: tyjo tos mel kliku. Valentino je top stunner a dragon slayer je moje oblibeny jidlo :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: s e5 valk jo :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    80 sumonu 1 valentino 1 balrog a 4 dragon slayeři :(
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    me se vcera nechtelo srat s vyhazovanim toho equipu, tak jsem to zkusil bez toho a s E5 valk jsem se dostal az nakonec a rezzoval jsem jen trikrat. tak asi to jde i bez toho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam