• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR:jj valentino je fajn akorát ho mám jenom jednou
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: tyjo tos mel kliku. Valentino je top stunner a dragon slayer je moje oblibeny jidlo :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: s e5 valk jo :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    80 sumonu 1 valentino 1 balrog a 4 dragon slayeři :(
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    me se vcera nechtelo srat s vyhazovanim toho equipu, tak jsem to zkusil bez toho a s E5 valk jsem se dostal az nakonec a rezzoval jsem jen trikrat. tak asi to jde i bez toho
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: ja pockam do zejtra, az se mi resetnou monthly.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    100 summonu za mnou a vetsinou zradlo, ale dalsi Kroos potesil :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    IMPROVIZACE: mno ja na jednom acc jedu jen s e5 valk a to to vetsinou dojedu do konce. Kdyz na sebe narazim, hodim si buff dva a vzdy se porazim. Na druhym uctu se dostanu vetsinou kolem devitky day. Je to des.
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    AVATAR: tjn.. vetsinou na sebe narazim na urovni 9 a prohraju..
    vcera tusim jsem se potkal az neky v "noci" a zadupal sem toho hajzla do zeme.. nadhera
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: jojo... casto tam narazis i na sebe :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Jo ono je to PVP? :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: asi byl v shelteru uspesnejsi a ma ten equip.

    muzes si hrdinu buffnout po sesty stage, jinak moc nevim co poradit. Kdyz jsem byl na tvy urovni, bt byl trochu jinej.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Teď jsem v Brave trialu narazil v 10 stagi na 5* Normu lvl 82. Ani jsem si neškrtl, všechno si vyhealuje. To mám prostě smůlu, že jsem jí potkal, nebo bych měl být schopen jí nějak dát?
    Šel jsem to podle návodu bez gearu, zkusil jsem nakonec i s gearem, naprosto žádný rozdíl, všechno vyhealuje. A zvláštní je, že mojí 100 lvl Normu slupla jak malinu :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: Taky mam 3navic, uvazuju o dalsich a pak replace za E3 vesu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: mno ja druhou valk planuju, uz jen kvuli seal landu. Mam tri kopie navic, docela mi chodi.

    prave... do rainbow radsi kroose. Navic me stve jak kb protahuje kazdej fight. Ja behem aniversary planuju vytahnout orma aspon na 10* a hora na e1. Nejspis ho nakrmim tim kb.

    Jinak jsem na 34. pokus zdolal tu heal line v tower a vytah jsem to na 499 (pres 6xskerei jsem prosel na poctvrty), kde me zastavila dalsi ultimate heal vlna :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    valk mam uz e5 a extra copy, ma smysl stavet dalsi? rad bych ale asi nejdriv zkompletoval neco jineho. KB mam n 9* ale ted co jde dat seal "levne" i s tou valk tak uz ho tolik nepotrebuji. A do rainbow radeji asi kroose
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    v altaru budou valk a king barton. Chci na obou uctech oba, coz asi neklapne :)

    ale kb je prej na e5 chabej, tak uvazuju, ze ho snim. Na druhou stranu ho urcite tejden pote buffnou.

    Jinak podle komunikace, kterou vede zeal s gm zvazuji debuff dark arthinol. Coz jsem se samozrejme dozvedel az pote, co jsem za ni utratil 2k dia a dve zradla.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no resit to imho musis, jinak si sezeres ty dobry :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: je to relativni vuci teamu, co mas. Ja mel kliku a na 6* uz jsem mel lepsi hrdiny. Ale furt plati co jsem rikal na zacatku - neres co mas za hrdiny, ty spatny beztak sezeres :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    furt je to super v tom ze jeji kopie jsou docela bezne pac je to base 4*. Sehnat tri kopie valk/horuse a podobne trva imho mnohem dele nez tri Normy, zvlast kdyz jednu dostane kazdej zadara
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam