• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    OTAKAR: tak urcite.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    JULIAN: aj :( ale tak na chvíli asi poslouží ne?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    OTAKAR: ne
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Tak jsem složil první 6*, hurá :) Faceless, je dobrej?
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    SKLICIDLO: relax to bejt může, ale to pak budeš mít tým asi jako já, ne jako Avatar :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tak on pise. ze textovou verzi neda, proto jsem mu poradil video, zejo :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Videa IMHO netřeba. Všechno info jde najít v textové podobě, akorát je těžší pochopit ten kontext kolem. Já třeba že jsem na začátku přečetl co jsem mohl, tak jsem stejnak nasekal dost chyb. Ale poučil jsem se z toho :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    SKLICIDLO: Já jsem v tom ze začátku taky plaval
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SKLICIDLO: rozumim ti, ale zrovna wrathofgod ma super projev a jeho videa me bavi i bez pridane hodnoty :)
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    AVATAR: Je pravda, že koukat na tutoriály se mi moc nechce. V tom ten prvek zábavnosti nevidím. Čekal jsem, že to bude gembl a nenáročná zábava co si denně odklikam na hajzlu, ale to že mi uniknou takové zásadní věci jsem nečekal.

    Na druhou stranu, velký respekt místním hráčům, někteří by mohli mít před jménem IHPhD :).

    AFK arenu jsem zkoušel, ale tak nějak celkově mě odpuzuje a nebaví.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SKLICIDLO: za gemy muzes nakoupit sloty v zalozce heroes.

    hele muzes to hrat jak chces, jen bez optimalizace ti to bude trvat dyl. Spousta lidi prvni account uplne posrala, tak kdyz zjistili co a jak, udelali si novej acc, taky cesta bez studovani :)

    Muzes zkusit afk arenu, jestli ti ih nesedi. Ta je z hlediska klikani mnohem jednodussi.

    Jo a jestli ti nevadi anglictina, muzes mrknout na tutorial videa od wrathofgod.
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    HOLAKAC: Asi to není hra pro mě, jestli mám projíždět seznamy návodů, půlhodinových videí a studoval blueprinty jako bych byl v práci :D. Ano, uvědomuju si, že jsem líný prase a není to váš problém. Já myslel, že to bude relax, ale jsem z toho nějak ve stresu teda...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SKLICIDLO: https://playidleheroes.com pročti si guides...:P
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    Ú, mé neznalosti jdou hodně hluboko koukám.
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    JULIAN: Já myslel, že víc slotů dostanu jenom za prachy, ne?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tak urcite :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    a nebylo by fakt jednodussi nalit nejake diamanty do rozsireni hero slotu? ze zacatku to neni drahe
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SKLICIDLO: orby :)
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    Děkuju.
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    AVATAR: Ok! Tyjo, no já spíš kupovat ty prophet svitky, na co je dřevo sem ani netušil :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam