• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tak to nevim, beru je ale pokazde :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: a netušíš takový ty "+X for each win battle" platí i pro předchozí nebo nastávající ? To samý asi i pro "+X for each relic".
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: scita se to
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: mám na mysli když dostaneš modrej kterej dělá třeba -10% damage received a pak legendary -30% damage received, jestli se to sčítá, nebo platí vyšší hodnota...kvůli taktice výběru :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: to jsou ty, ktery dostanes po kazdym boji. Kolik jich mas, tolikrat se procenta z popisu vynasobi, az do uvedeneho maxima.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Nevite jestli/jak se v AFK arene scitaj relics v Labyrinthu nebo v Peaks of Time ?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: no nevim ale minimalne prvni tyden dva v IH vzdycky nedostatek toho fialovyho na povysovani hrdinu.

    Me treba prijde ze mam v AFK relativne vysokej player level (asi 85) ale team dost shit, jen 2hrdinove L+, zbytek L, zradlo by celkem i bylo ale nemam kopie hrdinu. A jsem seklej v 11-22, coz ani neni boss level.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    JULIAN: Jj v Ih mám všeho na rozdávání ale v aréně knedlík
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Já mám brutuse na ascended(161), shemiru na mythic(180) a zbytek teamu je L+ na 141. Kromě hrdinu mě dost blokují i ostatní resources jako modréj a fialovéj shit
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR:Mi taky nic nechodí celej tým mám L+ a dál se nehnu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: event uz jr na test serverech, muze prijit kazdou chvili. Bude to to samy, co o velikonocich. Aspon podle screenshotu, co jsem videl.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: ja to beru spis jako doplnek k ih. Je to takovy nenarocny a pote, co jsem se dostal na 12-2 (v labyrinthu je ke koupi mythic vybava) uz to zkusim prostouchnout jen jednou tydne, takze tomu venuju tak 20 min denne max. Kdyz to srovnam s hodinama a hodinama kombinovani a sestavovani hrdinu v ih, tak je to takova odpocinkovka :)

    Vcera jsem konecne povysil shemiru na mythic (cekal jsem na jednu silvanu tri tejdny a nakonec poskladal nirua za pomoci heroic coinu, protoze silvana proste nechodila) a mam team kolem lvl 160. Trochu (dost) me irituje moje smula. Kolega z guildy uz ma full mythic(+) team a ja vcera udelal prvni. Elita mi prijde tak jednou z peti summonu a zasadne neco, co nepotrebuju. Je to docela zoufalstvi. V nedeli jsem uz chtel tu shemiru tak moc, ze jsem koupil ten event, z kteryho jsem instantne dostal 5x elitu a 20 summonu za diamanty.

    Za kameny jsem dostal 1x ira, 4x light food hero. Za diamanty 2x modrej niru, jinak nic co by me v tu chvili zajimalo. Hlavne ne ta silvana, kvuli ktere jsem to kupoval. Za sest stovek uplny hovno. Jsem chtel rozzvejkat mobil...

    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    JULIAN: Chtělo by to nějaké eventy naposled byl o velikonocich a to uu je dost dlouho
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    BJUSKID: no jako na zabijeni casu to neni spatne. Bavi me to asi stejne jako IH, tj moc ne, ale jako takovej ten ritualek rano a vecer, proc ne.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Baví vás ještě afk arena?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: overpowered
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    co je OP? :) lama dotaz sorry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    S tou Aidou se roztrhl pytel celkem, podobně jako když byla OP Valk. Čichám novýho OP hrdinu xDDD
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    zitra kampan drop a gem boxy. Vypada to na f2p flamestrike, pak da a aida. V boxech zatim nahlaseny jen shardy, takze asi usetrim 8k gemu a vezmu jen orby.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    tak jsem vytahnul horuse uz na 7*
    HP - 381k
    DMG - 28k

    je to uz lepsi hrani nez pred tydnem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam