• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: to jakoze vydrzi belinda vic, nez nemora, jo? ja ji mam jen L, ale chcipe mi jak na bezicim pasu. Se saveem ci shemirou se nemuze rovnat.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Heh tak jsem v AFK prosel skrz skoro celou kapitolu a dvoje peaks of time diky naprosto necekany kombinaci, ktera by me nenapadla :P

    B+B (Belinda + Brutus) vepredu, Arden, Lyca a Nemora vzadu. Vzdycky tecu na tom, ze mi nevydrzi predni rada a tim padem rychle vychcipa zadni, netusil jsem ze Belinda prezije dost na to, aby vypustila ultimatku a sesmahla vsechno pred sebou, takze staci aby se Arden za ni trefil do tech pred ni a je temer vyhrano...z nejakech 11-10 jsem na 11-28 a prostouchnul jsem dvoje peaks of time. Tam staci vyhrat prvni 3-4 fajty a mit stesti na relicy, pak uz to jde samo.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak na lvl 159 jsem dostal svoji prvni miki :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    upgrade
    7* horus - 500k hp a 30k dmg
    7* penny :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jinak vcera 31. misto v GW. Zaciname vystrkovat drapky :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: tezko rict. taky muzou zejtra predelat baadeho a udelat z nej god hera :)

    valk je super, proroze vsechno prezije, da slusnou dmg a s jelenem a e3 healem rozseka celej team hrdinu. Penny je glasscannon, dozije se tak 3-5 kola a mezitim sesmahne pulku nepratelskyho teamu. Kazdej hrdina slouzi k necemu jinymu a ja je chci oba :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR: mno a to je právě to, plánuju brát za peří jen Valk... Otázka je, zda není lepší přepnout na Penny z dlouhodobého hlediska
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: hele ja jsem ve dvou guildach a v obou nejlepsi. A to mam na alt uctu po roce jen vip3. Mozna se to nezda, ale hrat to efektivne se proste a jednoduse vyplaci :)

    kazdopadne gj, uvidis za rok, jak tomu povladnes :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: hele ja nejaky cileny honeni penny neplanuju. budu ji brat z eventu a za peri (az budeľ, ale v modrych chci jen ji a nema pro me smysl do toho investovat, protoze obecne modry vubec nechodej. To radsi pojedu druhou valk :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    ja prave nevim, zda se mam soustredit na Penny ... nekolikrat ji mam, ale rozhodne ji nedkazu vytahnout tak daleko jako Valk ... (kdyby byly suroviny, tak ted uz mam Valk an E2) ... a nechce se mi prepinat na Fortress, pac tam jedu Sigmunda, kdyz jsou veci na vic :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    JULIAN: Je fakt, že mi to docela padalo a že 8* Oberon je hodně znát :) A 7* Penny taky :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    OTAKAR: ze začátku i dost o štěstí to může byt
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Hm, tak buď jsem v guilde s flákačema, nebo vaše rady dost pomohly. Nějaký malý peníz jsem sice do gemů dal, ale takových je v guilde podle vip víc, takže jen p2w to snad nebude.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: orbu jsem mel i tak 200 :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: jako jo ale zas tolik na to nespěchám. Radši vezmu PO než skin
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tak ja tomu sel naproti a bral jsem treba sleepless skin v poslednim eventu a 5xskin v drop eventech. O klice to nebylo :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Mě pořád chybí ten legendary skin :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: neni to tak hrozny, jen je treba ji focusnout. vsechny po / replace do zelenych, setrit na eventy, za peri brat jen valk / skin / power rune
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR: tam se dostanu tak za půl roku:)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: Taky s tim bojuju, nemam goldy na daily kupovani fialovyho prachu. Nemam fialovej prach na povysovani, nemam goldy na upgrade equipu. Takovej zacarovanej kruh :) gemy setrim jen a pouze na hrdiny, nevim jestli to neni chyba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam