• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: orbu jsem mel i tak 200 :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: jako jo ale zas tolik na to nespěchám. Radši vezmu PO než skin
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tak ja tomu sel naproti a bral jsem treba sleepless skin v poslednim eventu a 5xskin v drop eventech. O klice to nebylo :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Mě pořád chybí ten legendary skin :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: neni to tak hrozny, jen je treba ji focusnout. vsechny po / replace do zelenych, setrit na eventy, za peri brat jen valk / skin / power rune
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR: tam se dostanu tak za půl roku:)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: Taky s tim bojuju, nemam goldy na daily kupovani fialovyho prachu. Nemam fialovej prach na povysovani, nemam goldy na upgrade equipu. Takovej zacarovanej kruh :) gemy setrim jen a pouze na hrdiny, nevim jestli to neni chyba.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    HOLAKAC: jo to jo prvni týden toho bylo v ih dost málo ale v afk aréně mám nedostatek všeho pořád
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Mě nepřijde že by bylo nějak extra složitý vybírat artefakty, většina jsou krámy. Nejdůležitější je raw dmg, pak tankiness a pak je to víceméně jedno. Zatím nejdůležitější se mi jeví mít ten meč co snižuje defense (firebringer?) Páč bez toho je ten boss v lab3 hard módu nezabitelnej mi prijde. Kromě něj nemyvam problémy v labyrintu. Podobná situace je v těch Adventurach, tam je to ale o dost vic RNG teda.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tak to nevim, beru je ale pokazde :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: a netušíš takový ty "+X for each win battle" platí i pro předchozí nebo nastávající ? To samý asi i pro "+X for each relic".
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: scita se to
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: mám na mysli když dostaneš modrej kterej dělá třeba -10% damage received a pak legendary -30% damage received, jestli se to sčítá, nebo platí vyšší hodnota...kvůli taktice výběru :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: to jsou ty, ktery dostanes po kazdym boji. Kolik jich mas, tolikrat se procenta z popisu vynasobi, az do uvedeneho maxima.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Nevite jestli/jak se v AFK arene scitaj relics v Labyrinthu nebo v Peaks of Time ?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: no nevim ale minimalne prvni tyden dva v IH vzdycky nedostatek toho fialovyho na povysovani hrdinu.

    Me treba prijde ze mam v AFK relativne vysokej player level (asi 85) ale team dost shit, jen 2hrdinove L+, zbytek L, zradlo by celkem i bylo ale nemam kopie hrdinu. A jsem seklej v 11-22, coz ani neni boss level.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    JULIAN: Jj v Ih mám všeho na rozdávání ale v aréně knedlík
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Já mám brutuse na ascended(161), shemiru na mythic(180) a zbytek teamu je L+ na 141. Kromě hrdinu mě dost blokují i ostatní resources jako modréj a fialovéj shit
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR:Mi taky nic nechodí celej tým mám L+ a dál se nehnu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam