• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: jste mě ukecali, už jsem tam taky :-)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    OTAKAR: Jj od zítřka
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    To je nějaké oznámení nadcházejícího eventu? Já teď shelter vůbec nemám.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Za me Jahra dobrý, asi ji vezmu protoze to je momentalne jedinej shadow hrdina, kteryho leveluju (Horuse mam jen 2x). Max ji sezeru nebo replacnu. Zbytek meh, Rosu mam asi 12x, asi mi ta hra chce neco rict :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    v casinu flamestrike
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: mno po kroosovi je to pro me sklamani. Netrefili se mi do vkusu. Za me je tam nejzajimavejsi xia, protoze ma byt rework, ale vak mi 9* sezrala a shani se tak tezko...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: jako ze L/D je shit, to je normalni, nicmene ten zbytek je 2./3. nejlepsi hrdina ve frakci, krome snad jen Rosy teda. Od shelteru necekam nic vic - pro zacinajici hrace jsou to super jednotky. Pro me je to ofc vse fodder, takze ano, byl bych rad kdyby tam byl aspon jeden dobrej hrdina, ale zrovna co se shelteru tyce tak to uz jsem se vzdal nadeji davno.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    shelter: jahra, rosa, xia, barea, sleepless, gerke. Vetsi sracky nevymysleli :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: idle to je... je jen omezenej limit fialovejch kouli na den. Teda dle myho pozorovani :)

    kazdopadne ta sezona je takovej fun mod. Je to v podstate mesicni event toho hlavniho uctu.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    BJUSKID: kde je v tom to 'idle' ?:)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Tak privat ih je jizda 10 basic scrolu a 4x5*
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Ok, dík
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    OTAKAR: jo, to uplne ignoruj, to te vpodstate nezajima
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: tak je to o nahode. u nas to dal pred E5 jen jeden typek a i presto ze E5 valk ma minimalne 10 lidi tak hell 100 ma jen 6. ja to dal az na treti pokus kdy jsem nepotkal healery. Ted uz mam E3 Aidu a ta ty zasrany healery krajim
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: to jsou pasivni buffy. Nijak je pouzit nemuzes.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Ty potiony vlevo dole, pro ty je třeba naplnit ten counter, aby se daly použít? Nebo jsem něco někde prehlid?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm ja mam strop lvl 91, pak heal vlna :/ ale jsem na starym ios serveru, tam je vsech prvnich 50 uz na hell100 driv nez E5 :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Nemoru jsem nezkoušel, ale jen tyhle hrdiny mam L+. Zbytek max L.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: nice!
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: ja jsem na svem serveru 4. - mohlo byt treti misto, dal jsem to ve stejnej den, jen typek holt po resetu a ja az nekdy odpoledne :( Ale 4. misto porad dobre, kazdej kdo ten ranking otevre me vidi na prvnim screenu :D
    vip5, takze ne velryba ale levne to nebylo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam