• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    jj, do night 3 se da dojit "lehce" dal je to uz ruleta, nejlepsi je, ze na night 3 potkavam casto bud nekoho s 800k dmg nebo sam sebe v plne polni :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    muj server zmergoval a uz chapu vase stiznoti na BT.

    do night 3 jsem dosel bez zaskobrtnuti s e5 valk. Ale tam me cekala taky e5 valk + peknej e team. Mno ja uz taky nejsem orezavatko, tak jsem proti tomu nasadil svuj team.

    Vsichni az na valk zarvali.

    Ale ok, jedu dal. Night 6 - e5 valk, aida, asmodel, zbytek e3 ale samy nebezpecny. Narval jsem do valk vsech 20 buffu a... vyhral jsem!

    Night 9 - 2x aida, aspen, da, valk. Vsechno e5. The end :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Jasně, lehký mozkový error :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: huh? ne... monster jako mas hada, vlka, draka, jelena atd. Je to mimo eventy. A buhvi kdy to pustej ven. Oni ho slibujou uz leta :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Jo tak to mě mohlo napadnout :) A to by mělo být v rámci Heroic Miracle?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: novy monstrum.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Co je Phoenix?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ja pustil jak AFK tak IH :( uz me to jako nic nedavalo no. V IH tim ze s E5 je to ted beh na dlouhou trat, nez dotahnu Aidu na E5 a pak Penny na E5 tak to je plan na pristich cca 5 mesicu a jako na to je toho klikani v IH moc. AFK arena to ma s tim klikanim mnohem sviznejsi, jde toho vetsina udelat behem 15-20 minut v jednom sezeni a neni to nijak otravne, ale ten hlavni duvod proc me to tahlo, labyrinth, uz je desna nuda, uz vim jake artefakty brat, pathovani je take dane a ten posledni update to nijak nevylepsil. Vsechno stejne pokraji Shemira, ten zbytek je tam jen na tankovani (brutus) a CC (zbytek teamu, vetsinou zeleni).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    pristi update prej phoenix, to jsem zvedavej. Nasetreno mam :)

    kazdopadne asi pustim ten private server. Nak to nestiham a ten season mod me tak nejak nasral, protoze je uplne jedno, kteryho hrdinu stavis. Vzdy po sestaveni 6* se ti random vygenerujou skilly, takze valk nemusi mit dotky, valentino nemusi mit stun atd.

    Na jednu stranu je to fajn, na druhou uz to neni idle heroes :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: na druhym acc 100 svitku = 5x5*, jeden z nich asmodel. Not bad :)
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    AVATAR: presne tak.. dik
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jinak 200 svitku = 3x5*. Kdyby jedna z nich nebyl horus, kteryho potrebuju, asi bych rozkousal mobil :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    IMPROVIZACE: kladama myslis replace material? Ne, na to zadny event neni.
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    ziju uz nejakou dobu s myslenkou ze klady je fajn setrit do nejakyho eventu..
    nicmene zacinam mit pocit ze je to blobost a zadnej event kde by pro ne bylo vyuziti neni
    muze nekdo potvrdit nebo vyvratit uziti klad v eventu?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HS udajne Das Mooge ci Aspen, oltar Belrain a mozna Oberon. Ale jsou to jen dohady podle tech jejich hintu
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    No na HS sere pes, ale v tom oltari by mohlo byt neco zajimaveho
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Zitra HS a Altar. Odmeny se odhalujou postupne, nebavi me cekat, mam asi 60 scrollu takze mi to je dost putna xD
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jj replace by byl bezva.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: huh? arden je normalne L+. Mam ho tam protoze mam smulu na hrdiny a zadnyho ascended jsem na L+ nedostal a nekdo tam byt musi, tak proc ne arden, jeden z nejlepsuch hrdinu? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam