• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jakych 100-200 dolaru? :O , napada ti cca 2600+, za posledni 2 akce jsem mel neco pres 2600+, tech mapek a abych mel penny nebo valk tak potrebujes 2750, cili musi nakoupit nejakych 160 map = 900kc, nerikam, ze to tak udelam, uvidim kolik stesti bude a kolik jich prijde z kampane
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    hlavne pokud to je nastavene stale stejne, tak bez penez clovek dosahne tak na +- 2400 sesbiranych jednotek; takze nedopadne ani ten Valentino; znova orby,no : )
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: 100-200 dolaru :)
    ja si teda necham zajit chut...
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    a v te sbiraci akci je penny a valkyrie, potrebuji oboji a nastavene to je, tak, ze to bez penez nebude, ale je to hodne lakave, uvidim kolik bude chybet na konci a tu valk bych asi poridil :) bych ji hnedka vyhnal na 9* :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: ja cekam. ale me to beztak nikam neposune :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Jestli teď nebude heroic miracle, tak jsem úplně zablokovanej, mohl bych se teď dost pohnout dopředu. Tak nevím, jestli čekat dál, což je docela frustrující, nebo se na to vrhnout stejně :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    IMPROVIZACE: jo no, vyhnal jsem teď po Wolfovi Deera na 120lvl a utratil v něm vše.... Tak uvidím:)
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    no jasne. a ja prave vyhazel vsechny suroviny za upgrade druhyho monstra..
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Hmm mám 1858M peněz, tak to by na 2 monstra stačit mohlo o.O
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jo, zvednou lvl cap o 60 levelu u vsech monster.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: 180, to je nějaká novinka spolu s Phoenixem ? Jsem přehlíd.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak upgrade monstra z lvl 120 na 180 prej vyjde na 700M goldu. Tak pripravenej nejsu :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: tak ja bych to mohl zpracovat uz ted, jen az prijde HM, budu to zas na posledni chvili honit :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    me to teda nevadi, jsem docela vycinkany a PO mam jen 56, takze tyden navic jen dobre pro me :)
    vy jste uz monstra, takze chapu, ze nevite co s prebytky :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Ja si rikal ze tech 13k diamantu co mam je nejak moc :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    pristi event budou truhly za diamanty a nejakej treasure hunt. Takze PO se odkladaji i heroic miracle se odkladaji. Nedat po hs po je podle me dost kravina. Mam po hs plnej inventar a mam cekat dalsi tyden, abych se toho zbavil? Tomu rikamm optimaliazce...
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    jinak jsme mel stesti a mam 2 kopie Horuse, takze se zase pohnu dal :) 9* bude urcite a snad prijde jeste jeden a bude dokonce 10*
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    jj, do night 3 se da dojit "lehce" dal je to uz ruleta, nejlepsi je, ze na night 3 potkavam casto bud nekoho s 800k dmg nebo sam sebe v plne polni :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    muj server zmergoval a uz chapu vase stiznoti na BT.

    do night 3 jsem dosel bez zaskobrtnuti s e5 valk. Ale tam me cekala taky e5 valk + peknej e team. Mno ja uz taky nejsem orezavatko, tak jsem proti tomu nasadil svuj team.

    Vsichni az na valk zarvali.

    Ale ok, jedu dal. Night 6 - e5 valk, aida, asmodel, zbytek e3 ale samy nebezpecny. Narval jsem do valk vsech 20 buffu a... vyhral jsem!

    Night 9 - 2x aida, aspen, da, valk. Vsechno e5. The end :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Jasně, lehký mozkový error :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam