• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    OTAKAR: Ode to Heroes
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Jak se to jmenuje pls? Nenacházím to. Na výšku by mi IH vyhovovalo víc.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: ja jo. je to preskinovany ih na vejsku. Grafiku to ma peknou, ale me ty cinske kulisy neberou, takze jsem to po par dnech opustil.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ted na me google play vyplivl IH reskin od stejnyho developera, je to s asijskou tematikou. Zkousel to nekdo?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: moje zkusenost je takova, ze je problem udrzet pri zivote i guildu, kde beres i korejce, natoz lovit v tak malym rybnicku. Ale treba budes mit vetsi kliku, nez ja :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    a narazil jsem na nejaky cz/sk klan :) ale jeste me neposlali pozvanku, tak treba to je nekdo z Vas :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: tak ja odhaduji, ze bude. Jestli ti to staci takhle, teda :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Da se odhadnout, kdy bude? Jestli to posunou o týden, tak ještě vydržím, jestli o měsíc, tak ne :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: jsem se smazal, at te to netrapi :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: aha, tak to ted jak na potvoru nevyjde, to jsi me nemel rikat :D
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jakych 100-200 dolaru? :O , napada ti cca 2600+, za posledni 2 akce jsem mel neco pres 2600+, tech mapek a abych mel penny nebo valk tak potrebujes 2750, cili musi nakoupit nejakych 160 map = 900kc, nerikam, ze to tak udelam, uvidim kolik stesti bude a kolik jich prijde z kampane
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    hlavne pokud to je nastavene stale stejne, tak bez penez clovek dosahne tak na +- 2400 sesbiranych jednotek; takze nedopadne ani ten Valentino; znova orby,no : )
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: 100-200 dolaru :)
    ja si teda necham zajit chut...
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    a v te sbiraci akci je penny a valkyrie, potrebuji oboji a nastavene to je, tak, ze to bez penez nebude, ale je to hodne lakave, uvidim kolik bude chybet na konci a tu valk bych asi poridil :) bych ji hnedka vyhnal na 9* :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: ja cekam. ale me to beztak nikam neposune :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Jestli teď nebude heroic miracle, tak jsem úplně zablokovanej, mohl bych se teď dost pohnout dopředu. Tak nevím, jestli čekat dál, což je docela frustrující, nebo se na to vrhnout stejně :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    IMPROVIZACE: jo no, vyhnal jsem teď po Wolfovi Deera na 120lvl a utratil v něm vše.... Tak uvidím:)
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    no jasne. a ja prave vyhazel vsechny suroviny za upgrade druhyho monstra..
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Hmm mám 1858M peněz, tak to by na 2 monstra stačit mohlo o.O
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jo, zvednou lvl cap o 60 levelu u vsech monster.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam