• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: To dává smysl. Flamestriky mám 3x5*, tak jí asi slozim.
    Čekám ale pořád na ten HM, doufám, že se už dočkám :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: nema smysl levlit jiny monstra, nez nejlepsi. Nehlede na fazi hry. Vsechny prachy, co ted nacpes do neceho jinyho, nez deera a fenixe, jako bys splachl do hajzlu, protoze to pozdeji stejne rebirthnes, jen te to bude stat mnohem vic penez.

    fenix dava buff na horici nepratele, takze jestli mas treba flamestrike nebo jinyho burn hrdinu, pomuze ti to s dmg vice, nez wolf. A navic ma lehkej heal, coz se hodi.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: A měl bych se na Phoenixe předělat taky, nebo je to až pro pozdější fázi hry?
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR: však jo, ale nejsem žádná rich bitch:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: cim driv to udelas, tim min penez tratis :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR: asi to není první chyba, kterou jsem udělal:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: jde o to, zes nacpal zlato za 20 levlu do vlka a pritom jsi mu mel dat rebirth a levlit phoenixe.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR: mno kdo to mohl tušit, že? O Fénixovy jsem tu slýchával mýty, když jsem před 8 měsíci začal hrát:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: hele wolfa nelevli. na pvp je furt nejlepsi deer, na pve phoenix, skoda penez to rvat do neceho jinyho.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Jako žen rozdíl je hodně cítit, nasetreno jsem.nemel, páč jsem levelil deera, ale aj tak jsem poskočil o 20 lvl nahoru s Wolfem a je to dost videt
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ty ss jsou jeste s nezvysenejma hp a attackem. taky ted nemam prostor testovat.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Tjo kdybys nenapsal nevsiml bych si toho. Tak jsem to vymaxoval včetně tech run, tower +10pater seal land 11 forest. Vic se zatím nepovedlo, ale zkousel jsem to 10minut...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    udelali z penny jeste vetsi drsnacku, nez byla...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    phoenix je venku. Mel jsem nasetreno a srzral jsem i hada a stejne to vylevlil jen na 171 :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    a ja uz se tu ptal, ale jeste jednou, mafia wars - cz/sk klan, CSL? nehral to nikdo? :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    JULIAN: Dík. Aha, ona je to ale úplně jiná hra, já myslel, že to je jen skin. to já už zůstanu u IH :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    jedina vyhoda toho PFF je ze tam nejsou zadne retardovane timery, ale je to jednou denne. Vyrazna QoL featura
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: Ja dal vcera Shemiru na M+ a okamžitě jsem pokrajel skoro celou kapitolu. Jsem zvedavej na to půjčování, jakmile mi nekdo pujci tanka nebo cc co přežije tak se dostanu o kotel dopředu.

    Taky mi hodne pomohl Arden - jsem si nevsiml ze na 141 rootuje 3 cile misto 2 a mel jsem ho furt na 140 :-)))
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MITTRA: Ja jsem taky v top 3, ale trva dlouho nez dame dohromady těch 360kliku. Aspon jsou přístupný vsechny naráz. Ale představa ze to delam pro všechny povolání....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam