• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    JULIAN:
    AVATAR:ja jeste nemam zadneho ascended, protoze proste mi nepadaji a nepadaji... :/.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: Já to hraju měsíc a půl, tak se držím pouček z návodu, spíš než že bych měl nějakou vlastní strategii. Ale to přijde, myslím, že už se do toho docela dostávám :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    OTAKAR: jasne , kazdy ma svuj styl, ja za sebe bych nevydrzel mit tolik 5* shardu, protoze potrebuju hodne kopii hrdinu, tak bych byl zvedavy co tam je

    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Já vím, jenže když jsem si zkusil udělat nějaký propočet, jak to udělat, aby mi zbylo přesně na HM, tak jsem se v tom úplně ztratil a řekl jsem si, že radši počkám :)
    MISTR_CHVEJ: No tak i s touhle zásobou se pořád držím v top 1-3 v guild bossovi, a to jsem změnil guildu na o dost schopnější. Ale jako je to trochu iritující :)
    Tak sláva, do zítra už vydržím :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: hele hm po tobe chce 3 hrdiny od kazde frakce (respektive 2 l/d), navic mas 4* shardy a urcite i nejaky hrdiny v baglu. 25 hrdinu je zbytecnej overkill :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    OTAKAR: to je urcite rozumne, ale s cim pak hrajes, kdyz v tech shardech mas 5* 25 hrdinu :) tak by mohl byt zakopany slusny progress

    jinak teda na discordu - Prophet Orbs and Heroic Miracle tomorrow :)

    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: No poučka zněla shardy používat jen při HM, tak setrim :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    OTAKAR: ty brdo, to mas tech 5* shardu nejak moc :D z toho bude slusna armada a posun az to zprocesujes, to ja z 5* shardu nedam nic dokupy, vsechno hnedka otacim, co kdyby tam bylo neco dobreho :D

    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Tak Phoenix je fakt neskutečný prase. Kromě speed runy jsem to maxnul a výsledkem je cca 30 levelů v Tower, razantní zvýšení DMG v BS a konečně SL level 10 (zatím jsem to zkoušel jen na dark, uvidíme zítra zbytek).
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Tak 250 mega utracenych za fenixe a ještě neni full
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Akorát moc nevím, jak to udělám logisticky, teďka mám 198/210 hero slotů :) Bude to trochu oříšek :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Od posledně beze změny, krom praskajícího inventáře, celkem 1.288 x 5* shardů a 6.757 x 4* z toho nějaký posun snad bude :) Čekám na ten HM, jestli teda nepřijde v pátek a bude třeba PO, tak krom toho, že se picnu, se na to už budu muset vrhnout. Tak pak nahodím, kam se posunu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: flamestrike ma fajnovej dmg. uka co mas :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: To dává smysl. Flamestriky mám 3x5*, tak jí asi slozim.
    Čekám ale pořád na ten HM, doufám, že se už dočkám :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: nema smysl levlit jiny monstra, nez nejlepsi. Nehlede na fazi hry. Vsechny prachy, co ted nacpes do neceho jinyho, nez deera a fenixe, jako bys splachl do hajzlu, protoze to pozdeji stejne rebirthnes, jen te to bude stat mnohem vic penez.

    fenix dava buff na horici nepratele, takze jestli mas treba flamestrike nebo jinyho burn hrdinu, pomuze ti to s dmg vice, nez wolf. A navic ma lehkej heal, coz se hodi.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: A měl bych se na Phoenixe předělat taky, nebo je to až pro pozdější fázi hry?
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR: však jo, ale nejsem žádná rich bitch:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: cim driv to udelas, tim min penez tratis :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR: asi to není první chyba, kterou jsem udělal:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: jde o to, zes nacpal zlato za 20 levlu do vlka a pritom jsi mu mel dat rebirth a levlit phoenixe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam