• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: mno pekne se ti to rysuje :)
    hw je v podstate jen na bosse, takze je to takovej off party hrdina. Jo, heal se ti bude hodit a ormus je dobrej healer, takze plany mas dobry...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    OTAKAR: A jako hlavní tým používám horní řadu od Oberona doprava, myslíte, že to je ok? Už mi nezbylo žrádlo na Orma (respektive jsem to nějak překombinoval a pozdě zjistil, že mi na něj nezbylo), ale mám ho dvakrát, tak až se podaří, tak ho asi přidám? ale místo koho?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Tak to byla docela jízda, čistého času jsem to skládal reálně pár hodin :)
    Před:


    Po:


    Ale teda poznatek mám ten, že to s šetřením shardů nebudu už takhle přehánět :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CUCHULAIN: ajo, vidis to, ja si ani nevsim, ze se vratil. Ale koukam, ze je zas tri dny off.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: btw.. já gm nejsem. byl jsem chvíli, ale ani jsem si toho nevšiml. až když mě PrinzCobra (nebo jak to je) psall mail, jestli bych ho mohl zase přiřadit jako leadera :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CUCHULAIN: njn, ja jsem rad, ze moje guilda slape jak hodinky a jsme v top30. Tohle je opruz.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: he? Co že? Už zase? :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: njn si musis stezovat u cuchulaina, pro zmenu je gm umirajici guildy. Gratulky, btw :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Akorát je na nic, že tahle(údajně Německa) guilda už zase umřela, hraje nás tam 8(?)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: jo, Phoenix je super. Ja obcas i 15x vetsi damage :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CUCHULAIN: sam nevim, s phoenixem davam 2x vetsi dmg, nez predtim :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    Avatare, tys tam hodil atomovku? :D

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: mno vsak jasny, proto orma taky stavim :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no prave, ale 6 jich treba utoci na jednoho a tam ten ormus tim markem dost pomuze. Taky v PvP se ocekava ze staci kdyz ti ty hery podrzi kolo ci dve navic, pak zacnou nepratele chcipat. Proste ano amon-ra je na BS lepsi nez Ormus, ale ormus je porad dobrej healer proti burst PvP teamum. zvlast v kombinaci s tim e5 immortality talentem, zajisti ze ti stejne nechcipne na nejakou dotku ci mark na konci kola
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: taky vsichni neutoci na vsehny, zejo :)

    i v pvp jsem ji dal misto valentina a porazim ty, co jsem s valentinem nedal, protoze to diky ni penny znukuje.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no jo ale v BS dostanes dve pecky za kolo, tam ten stit udela hodne, kdezto v PvP mas proti sobe 6 hrdinu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja zjistil, ze uz 6* amen-ra mi udrzi team na zivu dyl, nez 10* ormus. Ted jsem ji dal na 7* a udrzi mi ve tretim levlu broken spaces 7* hw az do konce. Dam paradoxne vetsi dmg s horsim teamem, nez na main accountu. Zpetne me doat mrzi, ze jsem na main acc zadnou neziskal.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Toho orma nejlip rozlozit, ne? ona i ta valkyra asi uz doslouzila
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    MITTRA: Teď už Belrain, ale jestli je to dobře jsem zatím nepočítal :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: pouzivas belrain nebo orma? Jinak restekpa!
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Teď to vypadá takhle.


    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Konečně jsem dokončil shánění L/D fodderu a zrealizoval svůj vysněný switch na 3L a 3D. Níže diskutované zklamání z L/D orbů už nikdy nemusím absolvovat :) Teď ty všechny mechy ještě dostat na e5 a prohodit Gerkeho za Aidu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam