• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jj, ormus je fajn, L/D zatim mimo me.. ja jak zjistuji, tak muj tym je zatim hruba sila .. skoro full skill tree pro ranger a warrior, takze na leceni neni cas :D


    OTAKAR: pokud ji planujes hrat, tak ji ber, to je jasne, ale ja osobne bych volil vymenit to za orby, protoze mam rozjeteho ormuse a dalsi healer je pro me zatim zbytecny
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: vesa je dobra, ale ormus, belrain a amen-ra jsou lepsi healeri. Je dulezity, abys kazdej mesic dokoncil po event a toho je, bez orbu z tohohle eventu ci investice, tezke dosahnout.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: Bohužel ne, já mám ještě staré monthly :l
    Myslíš nebrat? Zatím nestavím, ale mám jí už 2x.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    OTAKAR: 1962, nemyslim, ze by Amen sla jen tak bez pomoci dolaru :) to by byl super kauf, teda pokud uz nemas ty krystaly a nemenis je za to

    Vesu neber, pokud ji uz nestavis, jinak orby jsou nejlepsi varianta pro nas neplatice :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Kolik máte piv? Já budu rád, když dám Vesu. Trochu jsem si na začátku myslel na Amenra, ale to nebude ani náhodou.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: proto je asi dobrý tam vlízt ráno a nemít nic odehraný nebo úmyslně všechno prohrát - schválně zkusím příště. Dneska jsem klasicky zdechnul night 9 když zbyl milimetr HP E5 Horusovi a Valk :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: imho je to hlavne o konkurenci. Na zmergovanym serveru koncim v night 3 na full e5 teamu a na druhym, kterej zmergovanej neni dojdu s e3 valk od zacatku do konce bez pouziti buffu.

    ale jo, taky jsem cetl, ze je to zavisly na arene a vyplati se byt v ni nizko, ale ja jsem na to moc dobrej.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: dělám to stejně ale bohužel na night 9 nebo 12 narazím na druhej tým plnej E5 a nezbývají mi tokeny na buffy, nebo mám smůlu a dostanu samý na speed který jsou k prdu :-)

    Prej je dobrá taktika rushnout BT ráno když ještě velryby nenaklikali zápasy, ale netuším co je na tom pravdy.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: No já do toho lvl 3 projedu jak nůž máslem, ale tam většinou buď úplně skončím, nebo vypotřebuju všechen buff a pak skončím na lvl 6 :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: js nejvetsi uspechy slavim se solo valkyrou s tim, ze kdyz se dostanu do uzkych, vyslu celej team a jewte obuffovanej.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Tak to jsem v podstatě rád, protože to je strašná otrava :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: svlikani od reworku nefaka, takze to delas asi zbytecne.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    No, a zase, lvl 3 night. Takhle jsem dopadl po 17x blessing, ta Penny mě prostě onehitne a nazdar :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Meh. Se divím, proč dávám málo dmg na guild raidu a já se zapomněl obliknout po minulým BT. :)
    Navíc jsem úplně nepozoroval rozdíl a pohořel jsem na 6 lvl night.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: teď se mi konečně povedlo to projít, ale na několikátej pokus kdy jsem konečně rollnul relicy na snižení attack/defense ratingů. Ale do tý doby prostě wipoval celej tým.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: mám ji ascended :), se Shemirou s hvězdičkou je to silné ženské duo.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: nara je nejlepsi. Skoda, ze mi vubec nechodi.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: já ho mám jako náhradu za moji milovanou Silvine, nemůžu si stěžovat, fakt není úplně marnej:).

    A když me štve jako protivník, dám před něj Naru a ta ho rozseka... Miluju její animace :))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: divny, ja jsem ted na konci dvacate kapitoly a thane na me pusobi, jako by nebyl. Sice umira za na konec, ale jak kdyby nic nedelal :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Twle mám novýho arch-enemáka v AFK areně - Thane - rozseká celej můj team, i s x1 speed a manuálem se mi nedaří přerušit jeho ultimátku. Mám ho 3x v Peaks of Time, v Toweru i v kampani. Sráč jeden.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam