• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: asi bych byl spokojenej, byt tebou. Ja to odklikam az po praci.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm jedna Penny z vymeny, jinak nic :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: well, nepocitam to a jedu viz. moje posledni veta v predchozim postu.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Já myslel spíš ve vztahu k daily profit. Že je potřeba pritvrdit ke konci měsíce, když chybí 7, chápu :)
    Já beru 50+ gemů a HS, ale nevím, jestli si to nechce nastavit nějakou stopku, jako třeba 10x max.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    ja mam do dalsiho mesice schovano 5x 6*, tentokrate nepadla za mesic zadna 7* navic, ale je na to zase mesic a jak pisete, za to preci jen neco je, takze nejaka utrata diamantu se pocita :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: kdyz mam smulu a potrebuju 7*, tak jsem si dal limit 5000 gemu. nastesti jsem pokazdy mohl skoncit driv :)

    proste 10 orbu + peri stoji za tezky utraceni. Pokud mam 7* hotovy, beru v podstate vse 4+. Kdyz mam dost gemu, tak vypoustim arena tickets a 4* shardy.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Máte nějaké pravidlo na maximální počet rerolů v taverně?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Je pravda že někdy bylo několik dní nic a pak 3x po sobě 400 gemů. Teď je 1200 gemů za 6dní, takže asi v totalu nastejno :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: asi 190 denne, takze nejspis jo. Jenze jak pises, jde o gamble. Dostvat kazdy den to same je nuda.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: Nebude teď víc gemů za den, než připadalo na starý help? Ale chápu, že z nějakého vzrušení "jestli to přijde" udělali nudu "klikni a ono to přijde".
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: To jsme na tom podobně. Mam resourcu celkem hromadu ale jednoduse nemám kopie toho co potrebuju a moc me to neba. 10s je bohuzel v endgame k nicemu. Chce to min e3 tj 7 kopii :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: no jak se ted rozjeli s eventama, je to fakt fajnovy. V arene je za kazdym klikem nejaky ocekavani. V ih jsem se dostal do stavu, kdy mam u sebe shardu na 15 5*, ale ani me nezajima, co tam bude, protoze uz ted vim, ze to bude zradlo :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Me teda afk zabere mnohem vic jak IH. V IH uz v podstatě "neni" content. V afk je aspon peaks of time. Tower a story je aspon vyzva, v ih story o nicem.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak mi zrusili jednu z mala veci, na kterych jsem se kazdych osm hodin tesil. Moznost ziskat 400 diamantu ze me vzdy udelala natesence a ten okamzik napeti, nez se objevil vysledek, ten by se dal krajet. Skoda. Uvazuju, ze IH po vic jak roce pustim. Afk arena je super, pekne se rozviji a kazda zmena je k lepsimu a ja uz nemam moc casu na to kazdej den klikat dva ih ucty a k tomu jeste arenu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tento mesic poprve (a asi naposled? :-) jsem dal komplet broken spaces. S Phoenixem celkem na pohodu.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Tak začínám být pomalu zpet z dovolené:)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Já ho nakonec právě i kvůli equipu vzal, třeba se bude časem hodit :) Jinak v abyss teď nemám moc co stavět, leda Queen, ale ta se mi nejspíš teď moc nehodí do týmu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jo gear, to me nenapadlo. Ten ma pro mě nulovou hodnotu :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja osobne si myslim, ze je treba shelter dokoncit komplet (bez l/d ofc), uz jen kvuli equipu. Alespon dokud ho nemas dostatek, pak uz je to spis o pickovani hrdinu, ktery potrebujes na slozeni 10*
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Porad je tohle kombo vic nez aidy, penny a ti ostatni noví hrdinové? Kazdopadne skerei tezi ze synergie s oststnima skerei, takze brát ze shelteru prvniho je podle me blbost.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: hele na broken space je porad top, 4x skerei, kroos a hw produkujou 18 miliard dmg, ale to je pro tezky velryby :)

    skerei byla moje prvni 6*, od te doby jsem ho nevidel :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam