• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CUCHULAIN: McAloud. jo, misto je :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    MISTR_CHVEJ: U mně taky bída 150 svitku a nic jenom food zlatý privat server
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: já už do toho nic nesypu. jedu jen free. už jsem toho zaplatil dost :-)
    btw: jaký nick máš v AFK Areně? já zase Merguian (id 34033729).
    v guildě je zatím volno? jsem na levelu 46, tak to mám za pár :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: na to kasli, na jeden masakr je 100000 lidi, co jsou na tom jako ty :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    no zatim opet slabota :) ale ten horus po upgradu je fajn, hnedka jsem udelal nekolik pater ve vezi :)

    lidi davaji screeny jak ji padaji uplne masakry, holt moje karma je na bodu mrazu :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jeste ze nemam prachy, jinak bych tam utopil ranec :)

    ja budu summonit az vecer. Mam 400 svitku, ale pouziju asi jen 300 a zbytek jen pokud prijde ten novej priest, pokud bude dobrej :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Pátek 13. hadr - zatím 300 svitků, 11x 5*, 3x Valkyrie, zbytek fodder.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Prej bude Penny v Altaru, me-gusta. Dokonce mám i necelejch 600 svitků, to bych se mohl někam posunout o.O
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Ja se hlasim hrde ke Graveborn frakci a kdyz mam specialni scrolls, vzdycky si pockam na graveborns... Takze co je mrtvy, to je u me hodne dobry! :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: me na belinde stve, jak dlouho ji dotikava energie. A pak samozrejme to, ze tak hezky netankuje a tim padem ji dotikava energie jeste pomaleji :)

    Jenze ono je to +- 20 stagi jedno. Nejvic jde dle myho pozorovani o power teamu.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Mně tedy Lucius a Belinda strašně vyhovují. Lucius je oproti všem ostatním prakticky nesmrtelný a u Belindy mě baví ten insta kill. Třeba Shemira o tier níž ve srovnání naprosto nezvládá. Sice má super celoplošnou DMG, ale musí to chvíli tikat. Belinda co trefí, to rovnou zabije.

    Férové srovnání ale těžko provedeme. U každého z nás bude záležet nejen na tier a levelu hrdinů, ale také na faction specific vybavení, jeho tieru, faction bonusu atd. Kde u mě Belinda dominuje a Shemira zaostává to u vás bude naopak, prostě proto, že ji máte v primárním týmu a cíleně pro ni vytváříte co nejlepší podmínky. Půjčil jsem si třeba od kámoše jeho 1 star ascended Shemiru ve full faction specific 5 star strenghtened gearu a to je strašnej mazec! :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: hele kdyz jsem mel 220/200 team, tak jsem pouzival lucia relativne casto. skrz jeho stit neprojde ani charm, coz byva zasadni rozdil. Ale na 240/200 team uz zas nestaci a vyhodnejsi je L brutus. Obcas me mrzi, ze jsem sel cestou shem.

    Thorana mam E :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR:
    ELWERINE: Chápu, dík.
    SITH
    SITH --- ---
    Já jsem zatím lama s hrdinama

    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SITH: presne ta :)
    SITH
    SITH --- ---
    ELWERINE: ta s tou hazeci kotvou? :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SITH: je Nara jako Nara. Graveborn, strong based.
    SITH
    SITH --- ---
    Nara jako namira?
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: tak tak... me Thoran pomaha u Shemi, kdy po svem znovuzrozeni zmrazi (ochromi strachem tedy :D) nachvilku vsechny kolem a Shemi si muze sosat bez obdrzeni dmb... . A Nara je proste cislo, jsem fakt rada, ze ji mam uz ascended, to je proste reznicka pusinka :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: joo to mám podobně, jedu brutus+shemira a k tomu se mi tam jak na kolotoči točí hromada hrdinů. Hodně často je tam Lyca, protože ten její buff je prostě OP. Zbytek je víceméně fuk protože zdechne do 2vteřin. Thoran má výhodu že chcípá 2x, Tasi občas stihne někoho zmrazit. Nemora občas někoho očaruje, ale tím že hned zdechnou tak je to fuk :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam