• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: diky za tip, zkusim
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: bacha mihm dělá různý věci na front/back line, takže já je dal E5 Valk a E5 sig VZADU.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: prekopl jsem to na alt uctu, kde jeste u mihmu nejsem. Na main jsem na nich furt seklej a nak nevim co s tim. Jakmile nekoho zabiju, tak umru. Zkousel jsem ruzny komba i solo, ale porad to ma stejnej prubeh :(
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jo já už jsem těch 6Mihmů taky dal, teď jsem na 572 a dostávám nechutnej kouř.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: regress funguje... jen jsem se spletl ucty a myslel si, ze mam medveda, coz teda nemam, takze jsem uplne bez valk. Ale zbejva mi splasit jednoho 4*, tak to den dva preziju :)

    kazdopadne ve vezi postup i bez te potencialni e3 valk, takze horus > valk.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: bacha můžeš měnit pouze v rámci frakce.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CUCHULAIN: on ten plan byl ponekud naivni, protoze vetsinu kopii ziskavam z eventu, ktery jsou pro oba teamy stejny :)

    ted zvazuju, ze vymenim e5 valk za e5 hora, protoze je proste krutej :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    Ale že to vychází :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    plan byl mit na obou uctech jiny hrdiny...

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak na obou acc jsem za 5k dostal dve zradla :(
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Tak první 10*, teda rovnou dvě, Penny a Horus. Jen nemám vůbec gold na doleveleni :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: sigy je horsi nez penny ci horus, valentino je horsi nez oberon a nejspis i jahra ted po buffu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    imo vetsinu koupili za peri
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MITTRA: Jsem vip0 a z l/d novejch nemam absolutně nic. 10s Asmodel, 9s Amuvor a DA. Z posledni doby FB z eventu, jinak nic. Napadá me coin shop - mam 300coinu, takze teoreticky 3 aidy.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    MITTRA: U mně v gilde psal nějaký Němec že do toho vrazil 2k euro
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Teda dostat se na full E5 team je opravdu běh na dlouhou trať. Po asi dvou letech hraní ale chybí poslední 4 kousky 10s fodderu. Rozhodnutí nedat za to už ani korunu mně v cílové rovince úplně nepomáhá :)

    Co ale vůbec nechápu, je jak tolik lidí postavilo E5 Aidy a Amon-ra. Jsem VIP6 hráč a mám jednu kopii Amon-ra, žádnou Aidu :) Těch eventů na ně bylo zatím relativně málo. Buď syslili tisíce scrollů na jejich představení, nebo je to za prachy. To ale muselo stát strašný ranec, protože přímá šance na ně určitě nebyla 9x. Něco musí být prostě že scrollů, PO atd.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: lepších než kdo? Penny nebo Valentino?
    je v tom bordel. chvíli je nějaký nový hrdina nejlepší a za měsíc je všechno jinak :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: asi bych to vymenil za sigyho a valentina sezral. Je tolik lepsich hrdinu...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak mam 5x Penny, nevim jestli vymenit za 10s Valentina nebo sehnat dalsi a vymenit za E5 sigmunda. Nebo komplet postavit :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam