• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Mohl bych za peří, mám jich 90, koupit Amenra a obratem jí dostat na 7*. Je to dobrý nápad, nebo špatný? Spíš si říkám, že lepší je za ně koupit v dohledné době Penny a posunout na E2? Ale zase bych mohl zkusit duhový tým.

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jj sice uz jsem dal snad 500+ PO do L/D ale nemam jedinou. Asi ji casem nakoupim za peří.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tak aida jeste nikdy nebyla jinak nez p2w. Smutny je, ze je jich plna arena a bt :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hmm Aida v odmenach. Skoda ze 3100 jsem nikdy nedal :-) a těch extra itemu mam směšně málo.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    (arena) tak jsem se posunul na prvni misto v guilde! Ten lepsi leavnul :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SITH: ses v divny guilde a mas divny friends. Moji Shemie nikdo nechce :). Ale Naru a Thorana si daji rict...
    SITH
    SITH --- ---
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    ja bych levelil, ale nemam z ceho :) ale jsem rad, ze jsem odolal a nesezral ho, bude rework cthungy
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Konečně E3 valk... Teď budu asi chvilu levelit Penny, páč devitkova Penny udělala v Broken Spaces větší dkg než Valkýra:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: ano :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Čekáš na black friday, nebo jen nechceš Michelle?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    CUCHULAIN: Já jsem hrál, ale bylo to strašně časově náročné. Ale jinak mě to bavilo.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    btw.. hrajete někdo Hades Star?
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Budu šetřit. Mám 182 a chci se dostat na plných 320 na 4 otočení a pak čekat na dobrou odměnu, ideálně Aida / Amen-Ra. Všechno nad 320 pak budu utrácet (po 80) pravidelně. Bude to chtít hodně disciplíny :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Skip mám zatím jen 150 ks
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak co, jdete nekdo do orbu, nebo skipujete, jako ja? :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: mno, ja jsem ve fazi, kdy koukam 45s na bosse a 5s na kampan. jednou za dva dny labyrinth, kde jde vic o vyber artefaktu, nez boj, kterej vyresi shem za 5s, to chvili trva oklikat (tak 10 min max).
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: To já u toho nechám mnohem víc teda, abych udělal questy, to schválně změřím :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: 45s :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    OTAKAR: u beznych typu kampan, vez atd ne, protoze podle toho, jak moc dostanou ti mi na prdel, tak menim slozeni, taktiku, obsazeni a tak.

    U tech minibosu me to trosku stve, ale minutu a pul zvladnu a pak si kliknu dvakrat na quick a mam vyrizeno :). Pvp me nezajima, takze jdu hned fast forward :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam