• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    DEFILA: mam stejne dilema ;) ale nemam tolik 9*/10* abych to vytahl dal :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: uka hrdiny
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    DEFILA: jeste doplnim, ze veci na e4 Valkyru mam v batohu, tak premyslim co s tim perim
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    HOLAKAC: je, dneska jsem to cetl ...

    kazdopadne mam dilema co nakoupit za peri -> bud vsechno utrati za Penny a vytahnout ji na E2; nebo za Horuse a mit ho na E1 ...
    nazory? : )
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Heh politiku a tak moc nesleduju, ale tohle je hodně tragikomický: https://www.reddit.com/...dleHeroes/comments/di676r/psa_you_can_be_instantly_banned_for_showing_any/
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Já dal BT koplet (teda od toho reworku) jen jednou. Jinak je končím někde night 6-12. Zkoušel jsem všechny možný triky z redditu, a podle mě to prakticky nemá vliv. Prostě dřív nebo pozdějš narazím na full E5 L/D tým, kterej dám jen a jen tehdy, když mám nasyslený ty itemy a napadají mi buffy na HP a attack.

    A za gemy na to kašlu. I když těch 10PO, to má teoreticky hodnotu 10*500 gemů....
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Já zatím v pohodě až do konce. Teď se merguje něco přes 400, já jsem 617, tak snad mám chvíli čas :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: mno ja jsem teda v bt po merge bez sance na obou uctech. 12 je moje maximum a na nej jsme se dostal jen dvakrat.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: ok. Merge serveru? Tuším, že ten náš je z března, tak to snad ještě ne.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: pockej na aidu, pokud teda nemas merge za rohem
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Měl bych vzít do foroty belrain za 90k BT pointu? Měl bych dvě. Ale už jsem začal dělat Arsemodela, mám ho na 7*
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    OTAKAR: ber i ten level, ono nahrat level 250 je taky dost dlouha doba na sber, ale jasne, je to hlavne o $
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    OTAKAR: $$$
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    DEFILA: To je 40x Oberon, počítám dobře? Kde se to dá nabrat? :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: ok, počkám a uvidím. I když modrý mám vyžraný, ale uvidí se, co mi napadá z 4* shardu, těch mám zase už asi 4k, ten double event byl fajn :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Btw,největší absurdnost v aréně mi přijde toto

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: imo si pockej na orby, jdi fo modrejch a rozhodni se podle vysledku :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Mohl bych za peří, mám jich 90, koupit Amenra a obratem jí dostat na 7*. Je to dobrý nápad, nebo špatný? Spíš si říkám, že lepší je za ně koupit v dohledné době Penny a posunout na E2? Ale zase bych mohl zkusit duhový tým.

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jj sice uz jsem dal snad 500+ PO do L/D ale nemam jedinou. Asi ji casem nakoupim za peří.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tak aida jeste nikdy nebyla jinak nez p2w. Smutny je, ze je jich plna arena a bt :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hmm Aida v odmenach. Skoda ze 3100 jsem nikdy nedal :-) a těch extra itemu mam směšně málo.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    (arena) tak jsem se posunul na prvni misto v guilde! Ten lepsi leavnul :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SITH: ses v divny guilde a mas divny friends. Moji Shemie nikdo nechce :). Ale Naru a Thorana si daji rict...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam