• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: uprimne nevim, jestli by me aida presvedcila, kdyz ma o vanocich vyjit novej light hero, kterej bude pro pristi rok meta, jako byla letos aida.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    OTAKAR: A příště bude Aida a vytrháš si vlasy :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HM jsem udělal a PO asi jedno kolečko dám, mně to šetření a odříkání si docela irituje :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja skipuju. teda z hm si belrain vytahnu, ale orby si necham na jinej event. Hrdinove mi za to nestoji.

    Chybela mi posledni penny, tak se ji uz mesice snazim nahnat v rulete. Nasetril jsem 90 coinu, nez se konecne objevila. 9x nic... od te doby jsem nasetril dalsich 20, dnes se mi tam objevila znovu a na druhy otoceni byla moje ;)

    A tim jsem se dostal s kopiema v podstate na zacatek, protoze nejak nemam co stavet.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Hned na první summon mi padla Penny:); pak asi 3x Valentino (...) A jinak nic moc; pozral jsem co jsem mohl a vytáhl Penny na E1; povedlo se mi splnit event a za 150 sladkostí koupit Horuse, takže asi spokojenost:)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    GW jsem v IH nikdy nepochopil :-) Ale na redditu se hodne breci ze jsou na pikacu a maji se predelat.

    Jinak oba eventy jsem passnul a setrim na Vanoce, uvidime jestli to k necemu bude.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Tušíte někdo, proč jsme celkově prohráli, když jednotlivých zápasů jsme vyhráli víc?

    WOOLFISH
    WOOLFISH --- ---
    Cau, vite nekdo o nejaky velky cesky guilde v afk arene? Nejlepe lvl 7. Hraju to uz od dubna a planuju hrat dal, rad bych byl v nejaky stabilni komunite a dobre si pokecal.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Povedlo se mi už nasbírat cca 320 orbů, takže teď jedno kolo otočím a do black friday ušetřím zase na 4 plná kola.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    BJUSKID: údajně 29. Listopadu, ale potřebuju se posunout, tak přemýšlím zda neotocit 160 orbu ted
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Nevíte někdo kdy by měl být ten black friday? Mam skoro 300 orbu a rad bych se posunul
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm třetí měsíc po sobě v IH jsem neviděl 7s Q :/
    Jsem zvědavej na nějaký blížící se úpravy a změny, jsem seklej a moc mě to neba.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: tak v nedeli je Nara tvoje :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: To sem já :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Mam tam nejakyho trola, priznejte se! :)) (a jinak full house, ou jeee!)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: pojd ke me do guildy, pucim ti Naru .)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR,ELWERINE: se máte, já jsem na 22-38, Thane mi kosi celej team a nestiham zabit Luciuse pred jeho ultimatkou :/
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: tak si me vubec nepotesil, ja umiram na 22-56, takze jestli je zase ta naspeedovana ziletka predemnou, tak potes koste... A vubec. Nemam rada boss teamy slozene s wilder heroes. Jako graveborn srdcem i dusi proste trpim...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: ascended lucius je cool, s tim upgradem shemiry me to vcera posunulo na 22-60. Tam me zastavila kruta athalia, ktera mi ultimatkou wipne celej team :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: ja uz mam vybrano. Jednoho Luciuse a jednu Belindu... Luciuse tim dam na Ascended a na B mi bude chybet uz jen jedna na ascended...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: ja to nectu a Thorana mam v zakladni sestave :D. Ale bylo to fakt hrozne jednoduchy. Coz odpovida tem slabsim odmenam...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam