• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hezký, mě chybí 1 lyca na ascend, nebo 2 tasi, nebo 2 raine, nebo 2 warek, nebo 3 baden....xDD ale je to stejně jedno protože mi chybí asi 100k prachu, takže bych si moc nepomoh.

    Aktuálně jsem zaseklej na 22-44, Boss Athalia wipne muj team ultimatkou, pokud se toho teda nekdo dozije xDD
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: diky... docela se mi to ted zacalo rysovat :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: gratz, mě chybí 9% předposlední :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: job done :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DEFILA: ono dost záleží na tom křoví okolo - hodně lidí používá Emily protože má onetime buff/debuff. U forest zase Groo a Rosa, je fuk že zdechnout v druhým kole, ale stihnou dát buff/debuff.

    Já dal s E3 Penny "jen" SL12, protože nemám vhodný křoví :( Ona by to na 4 kola umlátila, ale nepřežije.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    OTAKAR: Absurdní je, že SL 10 jsem dal s lvl9 Penny, ale SL 11 nedám ani s E1:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: me schazi par zelenych 5*, aby se mi vyplatilo sezrat Valk. Je to tezky cekani, ale vydrzim :D
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Tak jsem nakonec rád, že jsem udělal PO, docela pěkný progres, Penny mě hned posunula o 100 lvl na Hell v Aspenu a v SL na 10.
    Před a po:
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm tak jsem zjistil, že když na E3 Penny nahodim artefakt proti relevantní classe, tak je schopná to sundat na 1ránu. Ten pocit když kdysi všemocný 4x Faith Blade v Toweru lehne na jednu ránu...to sem zvědavej co vyjde v prosinci o.O
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Mam 4kopie, takže ne. 9s mi je k prdu :(

    Money pit neresim, porad mam 3000M a 500k prachu :/

    Po resetu monthly jsem posunul penny na e3 a asmodela na e3. A uvazuju cim nahradit e3 valk ( mam e5).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: je to dobrej moneypit, ale zadnej velkej rozdil. Mas horuse?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MITTRA: nahodil jsem je na všech relevantních hrdinech ale nikam mě to neposunolo. Tower dostávám na budku v 576 a Seal Land stále max 11 :/ Ale mám dost roztříštěný hrdiny. Nevím jestli nevymaxovat jinýho peta než Phoenixe.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Tak co říkáte na nový šutry v IH, už jste povýšili na max?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja myslim, ze se brzy vyroji :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Zadnej :) ale kdyz tak vidim jejich teamy tak to nebude tim ze by na ni/nej neměli.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mrkni na zeala, drtil to tam hodne slusne. Kolik z nich ma e5 garudu?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hele schválně klikám top hráče na mým serveru (iOs S20), první rainbow aura user "až" sedmý místo, další 12., všechno mezitím strikně L/D.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: pry budou delat rework uz jen l/d hrdinu, takze predpoklam, ze vysledek bude zase jeji dominance.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam