• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: uz nevim presne 50-60k, rekl bych.
    SITH
    SITH --- ---
    Me došel dust :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hezký, tím nakoupil prach myslíš to za 600 - ten měsíční "event" ? Kolik to hodí prachu ? Mě chybí asi 200k. Už mám i 5 A hrdinů :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    WOOLFISH: tak ja ti toho teda zavidim vic :)
    WOOLFISH
    WOOLFISH --- ---
    Tu A naru ti dost zavidim, ja sem v tomhle eventu zainvestoval do 100 scrollu na graveborn hrdiny a dostal sem feraela na A a jeho zbran na +24, poskocil sem z 23-34 do ch24 a rozmyslim jestli delat tu techniku jeden stage za 3 dny na dalsi equip.

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jinak tohle je ted muj progress team, na kterej se ani ackovi wilders nechytaj...

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak jsem nakoupil prach a uz nejsem zadnej greenhorn :)

    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    OTAKAR: Já občas pokrmila ascended... Pro Shemiru. Ale opatrně s tím, nemusí se to hodit.

    Jinak za diamanty losovat v loterii 10 karet najednou... A ono něco padne. A je jako odměna v nektemem peak a ještě snad za některou chapter. A eventy a nákup za eventovy krámy.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    SITH: Okok, zákaz jedení ascended hrdinů teda platí úplně :) "Vykrm slabým", myslel jsem, že teď potřebuju na další levelup elite+ Shemiru, přičemž žádnou další nemám, a na nákup v labyrint store si chvíli počkám. Nebo mi uniká nějaká možnost?
    SITH
    SITH --- ---
    OTAKAR: k levelovani používej jen feedery. Hraj shemirou, tu vykrm tím slabým co máš
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Druhý odspoda vpravo je Kroos, že? Je normální, že uhealoval mojí E3 Penny? :)

    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Dostanu se na Legendary+ s neascended hrdinou? Respektive konkrétně, mohl bych udělat mythic+ Belindu, kdybych snědl Gwyneth. Měl bych? Gwyneth prakticky nepoužívám.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: Ja mam na wrizze rosaline a toho kraliciho buzika oba rare. Stihnou ultimatku, kdyz se povede wrizz otocit tak i dve a vic. 80% celkovy dmg dam v prvni pulce fajtu....pak raine a baden(M+). Proste support okolo shem :)
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: to by na wrizze stihnout mohl :)
    A souhlas s Rosaline a Shemira. To je brutus kombo.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: Musi stihnout dat nejakej tag/marku na enemaka.
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: a ten boost je I když je mrtvej? Mě chcipne hned
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    ja zjistila, ze ta defka Rosaline je dost dobra jako support Shemmie :), takze na Wrizze na hunty uz je stabilni soucast, na Sorena mi tolik nefunguje, protoze chcipne po acid desticku docela brzo... A obcas mi vyhraje nejakou klasickou tower battle, kdyz ji tam jako L+ dam pro Shemmie :).
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: toho uz mam 1x a zatim nevim, co s nim, je asi hodne rare...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: To je ten teplej wilder s kralicima usima. Pupkac s pivem se jmenuje rozume brewster, to dava smysl :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: to je ten ozralej se soudkem? Nebo ten wilder s kralicima usima?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam