• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: Ja mam na wrizze rosaline a toho kraliciho buzika oba rare. Stihnou ultimatku, kdyz se povede wrizz otocit tak i dve a vic. 80% celkovy dmg dam v prvni pulce fajtu....pak raine a baden(M+). Proste support okolo shem :)
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: to by na wrizze stihnout mohl :)
    A souhlas s Rosaline a Shemira. To je brutus kombo.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: Musi stihnout dat nejakej tag/marku na enemaka.
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: a ten boost je I když je mrtvej? Mě chcipne hned
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    ja zjistila, ze ta defka Rosaline je dost dobra jako support Shemmie :), takze na Wrizze na hunty uz je stabilni soucast, na Sorena mi tolik nefunguje, protoze chcipne po acid desticku docela brzo... A obcas mi vyhraje nejakou klasickou tower battle, kdyz ji tam jako L+ dam pro Shemmie :).
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: toho uz mam 1x a zatim nevim, co s nim, je asi hodne rare...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: To je ten teplej wilder s kralicima usima. Pupkac s pivem se jmenuje rozume brewster, to dava smysl :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: to je ten ozralej se soudkem? Nebo ten wilder s kralicima usima?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    V AFK mi padl Lorsan - hroznej dmg boost na wrizz, soren a lab.wrizz. I jako rare.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hezký, mě chybí 1 lyca na ascend, nebo 2 tasi, nebo 2 raine, nebo 2 warek, nebo 3 baden....xDD ale je to stejně jedno protože mi chybí asi 100k prachu, takže bych si moc nepomoh.

    Aktuálně jsem zaseklej na 22-44, Boss Athalia wipne muj team ultimatkou, pokud se toho teda nekdo dozije xDD
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: diky... docela se mi to ted zacalo rysovat :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: gratz, mě chybí 9% předposlední :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: job done :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DEFILA: ono dost záleží na tom křoví okolo - hodně lidí používá Emily protože má onetime buff/debuff. U forest zase Groo a Rosa, je fuk že zdechnout v druhým kole, ale stihnou dát buff/debuff.

    Já dal s E3 Penny "jen" SL12, protože nemám vhodný křoví :( Ona by to na 4 kola umlátila, ale nepřežije.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    OTAKAR: Absurdní je, že SL 10 jsem dal s lvl9 Penny, ale SL 11 nedám ani s E1:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: me schazi par zelenych 5*, aby se mi vyplatilo sezrat Valk. Je to tezky cekani, ale vydrzim :D
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Tak jsem nakonec rád, že jsem udělal PO, docela pěkný progres, Penny mě hned posunula o 100 lvl na Hell v Aspenu a v SL na 10.
    Před a po:
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm tak jsem zjistil, že když na E3 Penny nahodim artefakt proti relevantní classe, tak je schopná to sundat na 1ránu. Ten pocit když kdysi všemocný 4x Faith Blade v Toweru lehne na jednu ránu...to sem zvědavej co vyjde v prosinci o.O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam