• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: me se ani nechtelo vymyslet, jak se k velkemu finale dostanu tou jizni cestou. Proste jsem to pobila vsechno...
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: ja to dal asi za 15min, fskt easy :(
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Novej voyage hezkej, ale jednoduchej. Aspon se nemusi chodit 2x :-)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    MITTRA: Samozřejmě Faraela můžeš alternovat s Fawksem nebo dvojčatama a pořád budeš mít super tým a auru.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    OTAKAR: Já bych tedy zkusil jet přesně to, co levelíš. Thoran s Luciusem nic nepustí dozadu. Shemira s Belindou jsou téměř overkill na dmg, ale spíš ti bude stačit vždy když přežije jedna. A Farael jako debuff a doplněk do aury 3+2. Heal zajistí Lucius, takže jediný, v čem budeš slabší, je CC, ale to bys měl vyvážit silou hrdinů vpředu a DMG vzadu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: farael je na tomhle levlu dost k prdu.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    OTAKAR: shemi, thoran, ferael základ a pak si hrát s doplňkem dvojic, Lucius Belinda, Brutus save ass, dva wilders... nebo to rozbít mimo rasu ty dvojicky a zkoušet co bude fungovat.
    Podle stage a podle toho, co potrebujes. Ultimátní kombinace mají aktuálně hodně wilders v týmu...

    Nebo si postav základ trojku Lucius, belinda a Fawkes a k nimn doplňky. Nicméně Shemi tě dostane sama bez problémů až do 22, belinda ztrácí dech kolem chapter 15...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: zkus zakomponovat dvojcata, saveas je imba (co nejrychlejc ho dostan na l+)

    zkus treba lucius, fawkes / arden, dvojcata, shem, thoran / saveas
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Poraďte prosím, jaký PVE tým z tohohle. Používal jsem Thoran, Lucius, Belinda, Shemira a Niru (legendary), ale toho snědla Shemira a teď nevím, koho ideálně místo něj. Zkoušel jsem různé kombinace, ale nějak jsem nevypozoroval, co by bylo nejlepší.

    WOOLFISH
    WOOLFISH --- ---
    25k hned a pak zalezi na progressu, me to dalo dalsich 29k.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: uz nevim presne 50-60k, rekl bych.
    SITH
    SITH --- ---
    Me došel dust :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hezký, tím nakoupil prach myslíš to za 600 - ten měsíční "event" ? Kolik to hodí prachu ? Mě chybí asi 200k. Už mám i 5 A hrdinů :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    WOOLFISH: tak ja ti toho teda zavidim vic :)
    WOOLFISH
    WOOLFISH --- ---
    Tu A naru ti dost zavidim, ja sem v tomhle eventu zainvestoval do 100 scrollu na graveborn hrdiny a dostal sem feraela na A a jeho zbran na +24, poskocil sem z 23-34 do ch24 a rozmyslim jestli delat tu techniku jeden stage za 3 dny na dalsi equip.

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jinak tohle je ted muj progress team, na kterej se ani ackovi wilders nechytaj...

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak jsem nakoupil prach a uz nejsem zadnej greenhorn :)

    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    OTAKAR: Já občas pokrmila ascended... Pro Shemiru. Ale opatrně s tím, nemusí se to hodit.

    Jinak za diamanty losovat v loterii 10 karet najednou... A ono něco padne. A je jako odměna v nektemem peak a ještě snad za některou chapter. A eventy a nákup za eventovy krámy.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    SITH: Okok, zákaz jedení ascended hrdinů teda platí úplně :) "Vykrm slabým", myslel jsem, že teď potřebuju na další levelup elite+ Shemiru, přičemž žádnou další nemám, a na nákup v labyrint store si chvíli počkám. Nebo mi uniká nějaká možnost?
    SITH
    SITH --- ---
    OTAKAR: k levelovani používej jen feedery. Hraj shemirou, tu vykrm tím slabým co máš
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam