• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: mohlo by na to jít sázet, ale nevim co by měla bejt odměna aby to bylo zajímavý. $ mám dost a nic jinýho tam asi nedaj.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno je to celkem jasny... pospojujou vsechny velryby sveta a ty si jakoze zahrajou. Pro losery, co do toho cpou prachy jen v rafu stovek az tisicu, to neni :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: Já už to mám v aréně aktivní.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    v IH update a nahodili nějakou interdimensional arenu...ale nikde žádný info o.O
    SITH
    SITH --- ---
    takže by KAZ byla o trošku zase víc použitelnější?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: 1.29 teprve budou - bude nová frakce - https://www.afkarena.net/update-1-29-patch-notes
    SITH
    SITH --- ---
    mě jen vadí, jak nelze udělat formace včetně oblečených itemů a musím tak před sorenem a guild bosem pokaždé u třech hrdinů měnit vybavení
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: já tam nic zásadního, kromě týdenního eventu, nezjistil :) event lehký, nový peaks of time lehký, takže je to po jednom dni zase ta denní klikačka no :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Co říkáte na ty novinky v AFK areně ? (patch 1.29), vypadá to dost zajímavě...ve srovnání s IH kde se nic moc neděje o.O
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: tak zjištění (Tasi už je 1*) - stačí zkoušet neustále dokola, dokud se neportne "ideálně". Je to děsnej opruz :P
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm tak jsem dostal Lycu na 240 a Tasi konečně Ascend, sice to je znát (v Toweru hlavně), ale ve story jde Tasi furt na IK od většiny hrdinů :P
    Jinak klasika - snažím se dosáhnout na Tasi v tom eventu, aby mi 2x padla ze summonu...:-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Cha, ja musela pochvalit guildu, mam v ramci Arena of Heroes 6 hracu v prvni padesatce. The best guild in the ladder! :).

    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: Já to nakonec otočil jen dvakrát. Sebral jsem odměny za shopping points a ušetřil 220 PO napříště. Chyběla mi poslední Belrain, takže šla na e5. Teď už jen nasbírat tu Aidu!
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jsem na tom dost podobně. Akorát jsem teda jel jen 2 kola. Počkám do Vánoc a dyžtak na to dlabu.

    AFK má aspoň sem tam nový Voyage apod., ale tam jsem taky zakysnul - chybí mi 100k prachu :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja na to asi seru... 320 orbu spalenejch a mam z toho 1x oberon + 11x zradlo. Ani jednoho hrdinu nemam dostkrat, abych udelal 10*. To je fakt k nasrani po ctvrt roce.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    jako .... vysummonovana 2x Penny; 3x Horus; 1x Gustin; 2x ten novy Fortress hero + jsem posunul Penny na E3 + bordel a odmeny - protocil jsem 130 orbu a jsem celkem spokojen :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    HOLAKAC: Hmm, tak nic no :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: 4 otočky PO summonu by snad mohly stačit, držím si palce :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Orbs capped at 320, branch capped at 60. 380 max for f2p.
    how convenient. aida needs 400.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    · When fusing heroes at Creation Circle, if there are no existing material heroes but there are corresponding hero shards in the Bag, you can summon the material heroes directly at the hero selection interface.

    3x HURÁÁÁÁÁÁ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam