• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    HOLAKAC: Hmm, tak nic no :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Orbs capped at 320, branch capped at 60. 380 max for f2p.
    how convenient. aida needs 400.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    · When fusing heroes at Creation Circle, if there are no existing material heroes but there are corresponding hero shards in the Bag, you can summon the material heroes directly at the hero selection interface.

    3x HURÁÁÁÁÁÁ
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: neverim, ze by nebyla za paywallem
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Zítřejší black friday v IH vypadá zajímavě. Uvidíme, kolik a za co bude těch shopping points. Snad to vyjde na Aidu! :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: mi schazi jeden do ascended, tak jdu na jistotu :)
    SITH
    SITH --- ---
    ja jedu si scrolls, z nabidky hrdinu me nic moc nikam neposune
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: ja jedu faraela, takze kombinuju grave / wilders / maulers a zatim jsem dal vsechny zapasy. Ale je fakt, ze bez shem by to bylo vetsi peklo. Problem mam ale na f2p uctu, kde nemam dost hrdinu, tam je to fakt bez sance.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: jj jsem na tom stejně, potřebuju Tasi, ale drtím všechno Shemirou, bez ní to nedávám :(
    SITH
    SITH --- ---
    jen ten event v AFK je na hovno. Abys měl nějakou odměnu, musíš míchat sestavu a dostáváš fakt těžký nepřátele, takže to stejně musím držet shemirou a dostávám tak jeden emblém zbytečně
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Poslední updaty IH i AFK za mě super, UI k lepšímu!
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    HOLAKAC: jj, nevyplati, to je uz fakt pro zabijaky s full E5 a to jeste s dobrou kombinaci
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MISTR_CHVEJ: no já donedávna nevěděl, že za ty 3k je garantovanej 7*. Takže jsem většinou protáčel max 1-2k gemů :-)

    Broken Space, nedávám poslední no. Načetl jsem pár návodů a začal přehazovat equip, docela to uštetří ty itemy. Ale v tom posledním dávám cca půl procenta za item, to se podle mě nevyplatí.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    HOLAKAC: ano, tak to praktikuju od zacatku hrani a jeste jsem nemel mesic, kdy bych neplnil, horsi to je s broken space :D to uz stoji hodne a navic ty posledni 2 jsou mimo muj zaber zatim
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: tak ozkoušeno, za 3k gemů 2x 7* Q. Takže bych řekl že se to vyplatí. Cestou hromada 6*, bral jsem jen s dobrejma rewardama. Takže od monthly resetu to vidím na jeden den kdy to člověk protočí a v zásadě splní celej monthly.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: jenze v ih je to po dvou letech klikani toho samyho trikrat denne strasna nuda. BT je nehratelna nudna zdlouhava sracka, kde nemam sanci uspet, seal land jsou dva kliky, refreshovani questu otravny az frustruici, kupovat kazdej den to samy v shopu taky jen otrava... v podstate kazdou cinnost provadil automaticky a nenuti me to premyslet. A jednou za ctvrt roku stravim odpoledne frustraci nad malym inventarem a cachrovanim s hrdinama, vysledkem cehoz je hrdina, kterej kvuli novym hrdinum a reworku prave spadl z mety.

    Proc ja to vlastne hraju? :D
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: IH mě reálně berou teď kolem 15 min. denně, AFK půl až tři čtvrtě hodiny. Čistě z tohohle hlediska spíš přestanu hrát arénu. Brzy budu na stropu, kdy bez investic už nikam nepolezu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: nudnejch meetingu mam dost, ale arena me proste bavi. Neni to tolik klikani kazdej den a ma to i nakej gameplay :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Chodíš málo na nudný meetingy :-))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: hele uz ted mam obcas fakt problem se jen nalogovat jednou za 10 hodin. Proste se mi to nechce hrat. Do vanoc uz bych to nevydrzel :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nečekáš na Vánoce ? :-) Mě se Penny i Belrain hodí. Sig ne, mám ho E5 a další 3 v báglu :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam