• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Budete kupovat v AFK Arthura ? Já mám coiny naškudlený, ale váhám...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: mohlo by na to jít sázet, ale nevim co by měla bejt odměna aby to bylo zajímavý. $ mám dost a nic jinýho tam asi nedaj.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno je to celkem jasny... pospojujou vsechny velryby sveta a ty si jakoze zahrajou. Pro losery, co do toho cpou prachy jen v rafu stovek az tisicu, to neni :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: Já už to mám v aréně aktivní.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    v IH update a nahodili nějakou interdimensional arenu...ale nikde žádný info o.O
    SITH
    SITH --- ---
    takže by KAZ byla o trošku zase víc použitelnější?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: 1.29 teprve budou - bude nová frakce - https://www.afkarena.net/update-1-29-patch-notes
    SITH
    SITH --- ---
    mě jen vadí, jak nelze udělat formace včetně oblečených itemů a musím tak před sorenem a guild bosem pokaždé u třech hrdinů měnit vybavení
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: já tam nic zásadního, kromě týdenního eventu, nezjistil :) event lehký, nový peaks of time lehký, takže je to po jednom dni zase ta denní klikačka no :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Co říkáte na ty novinky v AFK areně ? (patch 1.29), vypadá to dost zajímavě...ve srovnání s IH kde se nic moc neděje o.O
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: tak zjištění (Tasi už je 1*) - stačí zkoušet neustále dokola, dokud se neportne "ideálně". Je to děsnej opruz :P
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm tak jsem dostal Lycu na 240 a Tasi konečně Ascend, sice to je znát (v Toweru hlavně), ale ve story jde Tasi furt na IK od většiny hrdinů :P
    Jinak klasika - snažím se dosáhnout na Tasi v tom eventu, aby mi 2x padla ze summonu...:-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Cha, ja musela pochvalit guildu, mam v ramci Arena of Heroes 6 hracu v prvni padesatce. The best guild in the ladder! :).

    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: Já to nakonec otočil jen dvakrát. Sebral jsem odměny za shopping points a ušetřil 220 PO napříště. Chyběla mi poslední Belrain, takže šla na e5. Teď už jen nasbírat tu Aidu!
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jsem na tom dost podobně. Akorát jsem teda jel jen 2 kola. Počkám do Vánoc a dyžtak na to dlabu.

    AFK má aspoň sem tam nový Voyage apod., ale tam jsem taky zakysnul - chybí mi 100k prachu :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja na to asi seru... 320 orbu spalenejch a mam z toho 1x oberon + 11x zradlo. Ani jednoho hrdinu nemam dostkrat, abych udelal 10*. To je fakt k nasrani po ctvrt roce.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    jako .... vysummonovana 2x Penny; 3x Horus; 1x Gustin; 2x ten novy Fortress hero + jsem posunul Penny na E3 + bordel a odmeny - protocil jsem 130 orbu a jsem celkem spokojen :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    HOLAKAC: Hmm, tak nic no :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: 4 otočky PO summonu by snad mohly stačit, držím si palce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam