• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: na toho zatim jen z dalky koukam. vecer mrknu na co lidi prisli, ze je na nej nejlepsi :)
    SITH
    SITH --- ---
    ja nechapu toho ohnivýho bosse, co má skill, že po 15 a 45 vteřinách někoho anihiluje :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: na heavy spenders jsi nikdy nemel a nikdy mit nebudes, takze zadna zmena.

    me teda spis zamrzelo, ze ani 32 levelu me nedostalo v kampani dal.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak ten Elder Tree v AFK vypadá moc dobře. Teoreticky. Akorát ty itemy na povyšování jednotlivejch class jsou z dungu, kterej je ovlivněnej ostatníma hráčema, takže se akorát prohloubí propast mezi casual/f2p a heavy spenders. Škoda.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jj v autolootu od 26-1.

    ja mam 10 ascended, ale pouzivam z nich v kampani jen 3-4 :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: já jsem kouslej ve 24ce. Ale teda upgrade je ted pekelne pomalej, prach neni, prachy nejsou, expy nejsou. Ale stejne nejsou hrdinove, mam jen 7 Ascended a nejsou kopie ani zradlo. Btw T2 bude az od CH26 ? To jsem asi v tech patchnotes prehlid :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: doufam, ze me to buffne abych se dostal do 26. kapitoly (a padalo mi t2)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: v patch notes novej voyage zminujou.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Já jsem v IH konečně dodělal Penny a brzo i Aidu, takže obviously bude nová meta...a AFK mi dělá celkem radost. Sice není Voyage nebo nedejbože novej Peaks ale ty změny vypadaj dobře - vyšší level equipu atd...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    idle heroes: novej dark hero bude nejspis nova meta, vzhledem k tomu, ze v altaru budou amen-ra a aida.

    afk arena: meganaloz novinek, ze vseho cisi snaha o content v late game. Coz je super.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: gz
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Tak jsem to smazal, oboje. Nějak mně už přišlo trapný furt říkat dětem: "teď nemůžu, za chvilku za tebou přijdu", a každý den trávit opakováním stejných úkonů 20-60 minut. Jestli někdo chcete práva na správu tohohle auditka, dejte mi vědět. Hezký nový rok! :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    ELWERINE: Diky za přijetí u nas uz to bylo o ničem tak to potřebovalo změnu
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Já věděla, že vítr fouka z nyxu :). Tož vítej u me skromné guildy :).
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    HOLAKAC: jsem tam díky
    SITH
    SITH --- ---
    U nás jsou taky dvě tři místa volný
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: Id guildy 84705 aktualne volnej flek. Sefuje to elwe, kdyz pohledas tu v diskuzi.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Nemá někdo nahodou místo v gilde (afk aréna) u nás to nějak zdechlo
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: me to bylo k nicemu. u L i D mam pripraveny zradlo na hrdinu, ale kopie proste nechodi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam