• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    lol posledni 10 bomb a carrie dorazila. Dve jsou furt malo, ale lepsi nez jedna :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Já to chodím tak, že na day vezmu E5 Penny a zbytek jen 6-8*, tím úplně v pohodě projedu day, a v night když narazím na odpor, nasadím alfa team, vyhraju, a pokud možno na další fight zase alfa team nahradím horšíma. Ale full E5 l/d týmy zatím fakt nepotkávám.
    Ale dost možná je to tím, že náš server ještě nemergoval a je relativně mladý.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: tak to jsi asi jeden z mála (závidím). I podle redditu na to lidi dost nadávají. Dřív jsem prošel Day jak nůž máslem a zastavil se někde na Night 6/9, občas 12. Teď jakž takž projdu Day, ale Night bývá konečná velmi brzo. Je taky možný že došlo nedávno k nějakýmu merge, moc to nesleduju. Jsem na S20 (iOs). Ale třeba mám jen smůlu nebo prostě stavím špatný týmy. Dlouhodobě nejvíc DMG za mě dává Aida, Garruda, Penny, ale zase nejmíň vydržej, takže mám v týmu Valk, Siga a Kroose. Ale když mi Penny s x5 attack buffem sebere full L/D týmu sotva čtvrtku HP (jiný týmy je schopná přizabít), tak jsem prostě v koncích :-))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: je to i o hrdinech, co mas. Na alt uctu jsem to daval pokazdy, pak jsem udelal upgrade amen-ra z 10* na e5 a jsem rad, kdyz projdu do night :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Mně teda přijde, že obtížnost klesla, bez větších obtíží kompletuju a spíš mi tokeny přibývají, než že bych musel šeřit. Ale chápu, že na starších serverech je dost jiná situace.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jojo to je jedna z novinek posledního update - ty tokeny ti zůstávají, ale spolu s tim dost vzrostla obtížnost - dokonce se obcas nedostanu do night (bez investice). Tak jsem zkusil šetřit a ani to nepomohlo.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ony se daj tokeny setrit? lol :)

    ja jednou mesicne zainvestuju diamanty a jinak to moc neresim a staci mi, kdyz se dostanu do noci.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: No nevím. Teď jsem chtel dokončit brave trial night se 150 nasetrenymi tokeny, a nedal jsem to. Na 14ce full l/d team kterej proste nedam. 60tokenu na buff a revive a nestaci to. Kazdopadne v pvp Garuda mega OP, i jako 9s.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: you lucky bastard :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    5star z basic summonu, myslim ze IH můžu smazat :-))

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Zatim jen 7s, v pve to asi nova penny nebude (ozkouseno na poslednim lvlu broken space) ale v pvp ten revive bude mega OP. Mam sicw ranger set ale nemam asi spravenj artefakt a stone, musim si nacist co na ni nahodit.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: dej vedet :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Tak ji hodim na 9s a budu doufat ze uz tam se projeví ;-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: carrie je nova meta ofc

    me na jednom uctu jedna prisla a na druhym ne, mam smulu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak co ta Carrie, jak moc je OP? Mám uz tri tak jestli se do toho pustit...blba Garuda na 9s je celkem znát...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Koukam, tim pádem jsou moje obavy celkem liché...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: imo to chapes spatne, protoze to chodi hlavne v afk odmenach.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: skinum odendali staty, takze te nikam nedostane. A muzes si ho vzit uz ted, pokud mas splneno.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jinak me 30lvlu toho základu posunulo o 1lvl v toweru a par lvlu v kampani...lepší jak dratem do oka. Uvidime v neděli co udělá brutus skin.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: uvidime, vzhledem k tomu, jak je to mizivej bonus to bude k necemu leda velrybam, kde i malej rozdil muze rozhodnout pvp mezi 5x5* hrdinama.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam