• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: dej vedet :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Tak ji hodim na 9s a budu doufat ze uz tam se projeví ;-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: carrie je nova meta ofc

    me na jednom uctu jedna prisla a na druhym ne, mam smulu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak co ta Carrie, jak moc je OP? Mám uz tri tak jestli se do toho pustit...blba Garuda na 9s je celkem znát...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Koukam, tim pádem jsou moje obavy celkem liché...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: imo to chapes spatne, protoze to chodi hlavne v afk odmenach.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: skinum odendali staty, takze te nikam nedostane. A muzes si ho vzit uz ted, pokud mas splneno.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jinak me 30lvlu toho základu posunulo o 1lvl v toweru a par lvlu v kampani...lepší jak dratem do oka. Uvidime v neděli co udělá brutus skin.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: uvidime, vzhledem k tomu, jak je to mizivej bonus to bude k necemu leda velrybam, kde i malej rozdil muze rozhodnout pvp mezi 5x5* hrdinama.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: O to nejde, jde o to, ze scale odměn je podle toho. Takže low lvl, f2p atd. to budou levelovat roky. Teda jestli to dobře chápu :-)
    SITH
    SITH --- ---
    me se to nepodarilo, belinda i s ulti dala mene jak shemira bez ulti :D
    SITH
    SITH --- ---
    google pise

    Before wasting your tries because you only used 1 carry and 4 supports I thought I would make a post.

    The new Guild boss thingy instantly kills 3 Heroes over the course of the battle, with the first one happening 15 seconds in.Next ones at 40 and 65 seconds.He targets the heroes with the highest Damage dealt to him.

    What I see people doing is the following. Get a team like Rosalinda, Rowan, Twins, Shemira, Belinda. Change auto ulting to manual, use every ult from rowan and twins until you get belindas ult. Use belindas ult and wait until the boss kills Belinda. After that change back to Auto mode and let Shemira burst him down.

    The Idea behind it, is to make Belinda the most damage dealer with her ult.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: na toho zatim jen z dalky koukam. vecer mrknu na co lidi prisli, ze je na nej nejlepsi :)
    SITH
    SITH --- ---
    ja nechapu toho ohnivýho bosse, co má skill, že po 15 a 45 vteřinách někoho anihiluje :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: na heavy spenders jsi nikdy nemel a nikdy mit nebudes, takze zadna zmena.

    me teda spis zamrzelo, ze ani 32 levelu me nedostalo v kampani dal.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak ten Elder Tree v AFK vypadá moc dobře. Teoreticky. Akorát ty itemy na povyšování jednotlivejch class jsou z dungu, kterej je ovlivněnej ostatníma hráčema, takže se akorát prohloubí propast mezi casual/f2p a heavy spenders. Škoda.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jj v autolootu od 26-1.

    ja mam 10 ascended, ale pouzivam z nich v kampani jen 3-4 :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: já jsem kouslej ve 24ce. Ale teda upgrade je ted pekelne pomalej, prach neni, prachy nejsou, expy nejsou. Ale stejne nejsou hrdinove, mam jen 7 Ascended a nejsou kopie ani zradlo. Btw T2 bude az od CH26 ? To jsem asi v tech patchnotes prehlid :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: doufam, ze me to buffne abych se dostal do 26. kapitoly (a padalo mi t2)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: v patch notes novej voyage zminujou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam