• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: Od tebe si pujcuju naru, koukal jsem a mam od cloveka wexta - trihvezdickovej eironn, uz me několikrát posunul tak nějak všude :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: myslis odemne? .)
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: tak záleží za kolik to bude. Zda za litr dia :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jojo na Eironna se tesim, od nekoho si ho obcas pujcuju a je desne Op. Btw zaber v Toweru. Nevěřím ze jsi níž nez ja :-)))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: eiron a belinda v challenger store. Pecka!
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: hm... a Kaz nechavaji OP... ach jo. No nic.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: wut?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    v AFK bude equipment reset, yaaaay!!!
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: Určitě si pamatuje boosty, trochu mě nepotesilo, když na mě vyskočil můj tým naboostovany z předchozího duelu :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Jojo, to chápu :) zatím mám merge snad ještě čas, i když už se to blíží.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: Jasně, ale jakmile nesejmes celej team v jednom kole, popr.ma enemak vyssi speed, tak skoro kazdej hrdina utoci na skoro celej tvuj team - penny schytava dmg a moc nevydrží...navic mi přijde (ale mozna je to jen pocit) ze si nove BT pamatuje mezi soubojema energie tvyho tymu, coz je podle me nevyhoda.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: tak nam never :)

    ja ten update pocitil jako stizeni, ty jako zlehceni. Predpokladam, ze to generuje podle rozsahu power a ty jsi ted na vrcholu jednoho rozsahu. Az se dostanes do dalsiho, budes na spodku a nostalgicky vzpominat jak to bylo lehky :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: většina duelů v day vypadá tak, že jediné, kdo dá dmg, je právě Penny :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: No to právě afaik v tom updatu, kde udělali trvalé tokeny, zase změnili, že se oponenti scaluji s tvým týmem .
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Já se přes day dostanu s 9* asmo, aspen, cthuga, kroos, da a uni v pohodě ale v night už potkávám celkem silné týmy a hlavně sebe =)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: jo, to byly casy, kdy stacil jeden char na day. Ted mi to obcas neda ani celej team. Dnes jsem skoncil v night 1 bez utraceni.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: Nj E5 penny sice je zabijak, ale moc nevydrží, kdyz ji dam s lowbiekama, tak mi ji každý 3-4 kola zabijou :/

    Jedu e5 valk a penny a e3 aida, a kdyz narazim na silnej team tak doplnuju. Coz je teď bohuzel velmi brzo, resp. velmi brzo mi zacnou ukrajovat penny :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    lol posledni 10 bomb a carrie dorazila. Dve jsou furt malo, ale lepsi nez jedna :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Já to chodím tak, že na day vezmu E5 Penny a zbytek jen 6-8*, tím úplně v pohodě projedu day, a v night když narazím na odpor, nasadím alfa team, vyhraju, a pokud možno na další fight zase alfa team nahradím horšíma. Ale full E5 l/d týmy zatím fakt nepotkávám.
    Ale dost možná je to tím, že náš server ještě nemergoval a je relativně mladý.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: tak to jsi asi jeden z mála (závidím). I podle redditu na to lidi dost nadávají. Dřív jsem prošel Day jak nůž máslem a zastavil se někde na Night 6/9, občas 12. Teď jakž takž projdu Day, ale Night bývá konečná velmi brzo. Je taky možný že došlo nedávno k nějakýmu merge, moc to nesleduju. Jsem na S20 (iOs). Ale třeba mám jen smůlu nebo prostě stavím špatný týmy. Dlouhodobě nejvíc DMG za mě dává Aida, Garruda, Penny, ale zase nejmíň vydržej, takže mám v týmu Valk, Siga a Kroose. Ale když mi Penny s x5 attack buffem sebere full L/D týmu sotva čtvrtku HP (jiný týmy je schopná přizabít), tak jsem prostě v koncích :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam