• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Nekde bezel výpočet ze se vyplati altarovat 5s zradlo. Ja pujdu jen do garudy, na taru dlabu. Garuda mi chybi jedna na e5 :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    v altaru garuda a taara. Cywe kde na to mam vzit matro? :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak jestli dobře koukám 1 reset eq. item týdně a hrdinové stojej 150k. To celkem jde. Rest item náhodně resetne frakci na jinou (takže třeba i na stejnou ? xDDD).
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: Od tebe si pujcuju naru, koukal jsem a mam od cloveka wexta - trihvezdickovej eironn, uz me několikrát posunul tak nějak všude :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: myslis odemne? .)
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: tak záleží za kolik to bude. Zda za litr dia :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jojo na Eironna se tesim, od nekoho si ho obcas pujcuju a je desne Op. Btw zaber v Toweru. Nevěřím ze jsi níž nez ja :-)))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: eiron a belinda v challenger store. Pecka!
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: hm... a Kaz nechavaji OP... ach jo. No nic.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: wut?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    v AFK bude equipment reset, yaaaay!!!
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: Určitě si pamatuje boosty, trochu mě nepotesilo, když na mě vyskočil můj tým naboostovany z předchozího duelu :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Jojo, to chápu :) zatím mám merge snad ještě čas, i když už se to blíží.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: Jasně, ale jakmile nesejmes celej team v jednom kole, popr.ma enemak vyssi speed, tak skoro kazdej hrdina utoci na skoro celej tvuj team - penny schytava dmg a moc nevydrží...navic mi přijde (ale mozna je to jen pocit) ze si nove BT pamatuje mezi soubojema energie tvyho tymu, coz je podle me nevyhoda.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: tak nam never :)

    ja ten update pocitil jako stizeni, ty jako zlehceni. Predpokladam, ze to generuje podle rozsahu power a ty jsi ted na vrcholu jednoho rozsahu. Az se dostanes do dalsiho, budes na spodku a nostalgicky vzpominat jak to bylo lehky :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: většina duelů v day vypadá tak, že jediné, kdo dá dmg, je právě Penny :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: No to právě afaik v tom updatu, kde udělali trvalé tokeny, zase změnili, že se oponenti scaluji s tvým týmem .
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Já se přes day dostanu s 9* asmo, aspen, cthuga, kroos, da a uni v pohodě ale v night už potkávám celkem silné týmy a hlavně sebe =)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: jo, to byly casy, kdy stacil jeden char na day. Ted mi to obcas neda ani celej team. Dnes jsem skoncil v night 1 bez utraceni.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: Nj E5 penny sice je zabijak, ale moc nevydrží, kdyz ji dam s lowbiekama, tak mi ji každý 3-4 kola zabijou :/

    Jedu e5 valk a penny a e3 aida, a kdyz narazim na silnej team tak doplnuju. Coz je teď bohuzel velmi brzo, resp. velmi brzo mi zacnou ukrajovat penny :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam