• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Dá se projít přes les, nebo se musí obejít?

    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    OTAKAR: to víš, že ano :). Mezi rusakama to vyniká :))
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Dostal jsem se za bránu! A snad dělám trochu jméno guilde :)

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Mimochodem včerejší patch poměrně nerfnul skregga (bosse), takže jsem dneska prokopnul Town2 a už jsem v tý další lokalitě. Jeden clan member tam patrně bude dřív, tak uvidím jestli se to dá nebo ne. Přece jen je ještě 14dní čas. Za tu dobu se musí nafarmit hromada...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Já to třeba vidím na Earla, dál asi ne-e.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: tím, že leveluješ svůj status, dostáváš okamžitě odměny:



    https://www.afkarena.net/the-abyssal-expedition
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: Tj, to jsem postřehl, jen jsem, nevím proč, myslel, že musím mít nepřerušovanou spojinici. Tak to se mi hnedka uvolnilo 9 slotů na města :)

    Village 2 v pohodě, 3 už jsou trochu oříšek, ale tak to se počítám časem zlepší, až to naleveluju.

    Hele a nevíte, co z toho eventu nakonec bude? Nějak jsem nikde nepostřehl přehled odměn.

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Ja jsem tady :P

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: tvym cilem je mit dobyta aktualne nejvetsi obydli, ktere dokazes dobyt. Cim silnejsi obydli, tim vic fufniku a upgradu. Takze neobydlena policka opust hned jak se dostanes k dalsimu nodu obydli a ve chvili, kdy budes umet porazit ten town 1, tak postupne vyklidis vsechny horsi vesnice a budes mit obsazeny vsechny town2 :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Nj ale koukal a jiny brany na nasi mape maj vic sousedu, village 3 nebo town 1. Nevim jestli ta mapa je stejná pro všechny.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: Kazda zabrana dlazdice ma cudlil "abandon", tim ji opustis. Opuštění trva 2min.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: Hm, pole pak můžu opustit? Nemusím jakoby nepřerušenou spojinici mezi městy?
    A jinak dobrý tipy, dík.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: Ano, měl bys mít ideálně zabranejch co nejvíc vesnic/měst na aktuálně nejvyšším levelu, kterej si schopnej zabrat. Nezabírej dlouhodobě pole, neveluj všechny relikvie ale soustřed se na 2 (buď mágy, assasiny, tanky A support). No a ideálně cestou k bossovi. Já už to několikrát posral :-)))
    Lehký dlaždice farmy 1-2 hrdinama, ať neplácáš staminu ostatních. Postupujte ideálně ve více lidech. Jsem u bosse, kterej sousedí s jedinou dlaždicí z mojí strany, a to je Town 2 který nejsem schopnej zabít. Takže sedím na zadku a čekám, až mi popadají artefakty na lvlup. Mezitím se mi plní stamina. takže jakmile prokopnu Town2 tak to snad rozjedu...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Chápu to dobře, že správná strategie je postupovat směrem k bránám a cestou zabírat města, jak to jen jde? Páč jsem na mapě asi jedinej, kdo postupuje dopředu, jinak se tam tvoří spíš takový kruhy.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ale jo, uz jsem u bosse, jen asi budu muset jeste den farmit, nez k nemu prorazim skrz mesta.

    ale zrout casu to je :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Da se to hrat dost casual stylem. Navic neni horni limit toho zradla, takze pak holt nafarmis hromadu vesnic naraz. Me to baví. Bejt to monthly Q tak za me pohoda.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: asi ses neprihlasil zavcas. za me je to teda dost zrout casu. uz tak je tam toho tuna :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Co říkáte na aktuální AFK arena event ? Za mě super, má to teda svý mouchy, ale myšlenka atd. se mi moc líbí. akorát jsme na mapě s nějakejma rusákama co valej militia chat v azbuce, takže nic moc spolupráce, a clan-membeři jsou rozhozený po mapě naprosto náhodně, takže já jsem obklopenej rusákama :-)

    Ale vypadá to, že k prvnímu gate dorazíme spolu se dvěma cca nastejno, tak snad to dopadne...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: Hm, tak tomu asi dám šanci, ale jestli napadají light, tak to bude mrzutost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam