• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: ja jen casual takhle... ;)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak jak valcite? Kdo tu jeste hraje IH nebo Arenu? :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: gl :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Pujcenej Thoran od elweriny je šikula : https://streamable.com/hlme9l

    Jdu ho zkusit aplikovat na 31-4.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: petihvezdickovej arthur zni sexy a s gwyn za zadkem by mel fungovat. Ja mam jen 15 dilku, ktery jsem koupil pred nakoruru. Zkus :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: gwyn dava vic normal utokem, nez speckou. Rosa ma krejt rowana ve predu a dodavat skrz nej energy celymu teamu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Hele doteď jsem potřeboval jen jeden team, takze arthura mam linknutyho na Raine :-))

    Planuju postavit tým kolem gwyn ale zatim je slabá takže rosaline chodi za jiným hrdinou.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: v prvnim bych nahradil rowna nemorou. Druhej team bych postavil kolem gwyn. Lucius / arthur (proc je nemas propojeny?), rowan, fawkes / talene, gwyn, rosa. Ale netusim, jak to bude fungovat :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: No ale je jen mythic. Potrebuju jednoho vedana a bude ascended :-) jinak na tom jsem bídně.

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: jo koukam, ze to pres nej zkousis.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno a ten thoran nepomuze? Uka co mas, treba me neco napadne.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Nice, dobre ty. Ja mam prostě problem s druhým tymem. Nemám to z ceho postavit...

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak jsem 31-4 dal. Asi na dvacatej pokus. V prvnim kole jsem vymenil nemoru za rowana (a dal ho misto lycy dopredu). V druhym rowana za dvojcata. Pak uz to slo relativne snadno.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mam na nem si10, tak jsem asi jen nemel kliku :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Tak beru zpet - staci si1 nebo pak 30. Viz popisek. Thoran be killed during initial phase of his ability. A si30 přidává další pokus (plati to jen jednou).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: njn, tak to mi chybi to si20. Zkusim :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Ja je beru taky furt.

    Hele thoran cheese je hrozně easy. Potřebuješ ideálně aspoň si20 ascended thorana. Musíš nahustit enemaky k sobě. Ideálně kombo nara lorsan thoran a dál je to asi fuk. Thoran je pri svy ultimatce nesmrtelnej, a pak da aoe tolik dmg, kolik dostane. Takže casti ultimatku v momentě kdy je team mrtvej a pak sejme všechno. Je to o haluzi, proto se u multi fajtu používá jako první.

    Parkrat jsem si jo pujcil a úspěšně pouzil...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: jinak ja mam 4xsi30, konkretne rowan, eironn, ferael, talene. Dalsi pujde asi do safiya, preci jen je to docela zasadni char v kampani. Jeste teda chci athalii, ale v pvp se bez inveatic vys nedostanu, tak to asi nema uplne smysl.

    Jinak thorana mam slabyho a nejak tu cheese taktiku nechapu. Respektive jeste me nikdy nedostala dal.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: v eventech beru cerveny bedny pokazdy. Tesim se na dalsich 200 ze stavajiciho. I kdyz stavim daimona, tak mu v eventu odolam. Vsak stoji jen 9k dia.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Ja mam jen 3x si 30 - rowan eironn safyia. Brzo athalia. Pak půjde asi thoran a pak gwyneth. Uvidime jak to pomuze. Gwyneth je dobra ale nemám k ni tym co ji udrží naživu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam