• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: čoveče si jí vyprovokoval a už nám šlape na paty :-)))
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: Ja mam belindu bez gearu :-) na vyssich levelech ji nahrazuje gwyneth.

    Jinak thoran cheese jsem postoval nejaky videa. Kdyz se to povede je to fajn. Ale hrozně o haluzi. Neni to tak jednoduchý jak to vypadá :/
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: ja to vidavam casto, nekdy i v Tower... proste petka busi do posledniho nemrtveho Thorana, ten smahne jednou, tri umrou, casti ultimatku, smahne podruhe, zbytek umre. Nebo teda, to se mi uz tak povedlo, smahne jednou ranou vsech pet, pokud jsou tam nejaci high dmg dealeri, tak jim to vrati i s uroky... mmmwhahah! :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: jojo, poprve jsem pouzila internety na sestavy a teda 30-39 a lezu, lezu lezu... Obcas tam dam svoje milacky graveborn (Thoran SI 30, Nara full gear milacek...), nebo LB team, kde cumim, jak je Belinda OP v ultimatce (taky SI 30)... dulezity je ji tam dostat a udrzet pri zivote...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno ja to na vlastni oci jeste nevidel - zatim jsem ho nepotreboval, ale az pojedu proti trem teamum, asi mi nic jinyho nezbyde ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: pridej lycu, tasi a rowana a jsi v 31 cobydup :)

    a tam kde to nepujde vymen saf za feraela a ono to pijde ;)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    hmm, Eiron a Safyia je dost dobry kombo... jsem teda do toho slapla a 30-36 zatim...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jasně, jako tank se používá, myslel jsem že myslíš na thoran cheese. Ale zase když vyjde Thoran cheese tak je to strašně pěknej pohled :-))

    A hlavně - i když bych získal všechny ty hrdiny, tak nemám na SI :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jojo, tak se prej pouziva, ja ho mam 2* SI20, ale pouzivam ho jen jako tanka pro daimona. Toho si pujcuju zatim.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jj, ale neni univerzální, a hlavně občas silene random, takze v multi-stage max prvni fajt, jinak se uklikas :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: A thorana mas?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hlavně kdyz koukam, jaky tymy daj ten kterej level, tak zacinam bejt dost mimo. Carry Daimon, izold, mehira, dvojcata, ezizh, ferael (nic z toho nemam), nebo holt divno tym, ale totalne prelevelenej. Jakoze power 40m (ja mam cca 17m).

    A z dimensional mam jen Arthura.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: tak pojedu dvojicky, ty jsou nejdal... Ezizhe pomalu skrabu z obchodu, po jednom...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: Pvp godcomp je tusim talene rowan ezizh twins a bud mehira, athalia nebo i tasi.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: pfff! no dobre.. tak koho z cele/hypo jeste nutne potrebuju?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: Ale stačí na A, hvezdy netřeba ;)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: stargazuju Talene, pak uvidim, koho dalsiho budu resit
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: Musíš pouzivat ten summon za 3k dia nebo stargaze. Ja potrebuju dvojcata, pak zbytek. V kampani jsem 31-20 ale ve věži mi avatar utekl o nesmysl. Držím se jen s wilderama.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: no ty novy heroes nepadaji a nepadaji... Saurus a Daimona jsem losla prvni kopii pred dvema tydny...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: Mno tak to uz bys pomalu mela uvazovat, jak poskladas druhej team ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam