• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: bych musel vic solit, no :)

    ale jsem 15, na to, ze jsem do toho moc penez nenacpal, jsem spokojenej ;)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Na mym serveru je top ve vezi 585 :-) takze stále daleko....
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak jsem to dotah ve vezi na 518 a narazil na limit. Ve wilders vezi to samy na 347 a v gb narazim urcite zitra. Nak zacinam mit blbej pocit, ze jsem opravdu v end-game :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Ja jedu jenom sg, ale tak 2-3 měsíce. Začal jsem pozde no :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja zatim pokazdy poskladal tymy i bez cheese, prijde mi to rychlejsi, neni to tak o nahode a nastesti na to mam hrdiny. Videi jsem videl tuny, jen to nepouzivam, ale diky.

    Na treti team jsem si na 31-60 pujcil artuse, ale asi bych to uhral i bez nej. Ale 32-4 me predpokladm na chvili zastavi :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: musis asi vic investovat do sg, ja jsem posledni pul rok nejel nic jinyho. Az s daimonem jsem zacal tocit summony za 3k

    s M daimonem uz se da hrat, btw
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: A když se daří tak se daří

    Streamable Video
    https://streamable.com/jskx5e

    Na tenhle fajt jsem mu sundal brnění - schyta vic dmg a vrátí vic dmg. Tentokrat ale mnohem vic pokusů (nepočítám to, ale tak 30?)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Hele Thoran cheese když se povede: https://streamable.com/lfyef3

    Povedlo se to asi na 10tej pokus. Jinak slozeni jsem zkopcil od nekoho, kdo mel o 4M vyssi power :-)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jojo to znám. Safyia/Eironn je můj primární tým, dál už to je horší...

    Gwyn/Arthur
    Gwyn - ta je OK (full faction T2, SI30),
    Arthur - nemám jeho faction gear, takže obyč T2,
    Rosaline - OK (full faction T2, SI20),
    Estrilda - nic nevydrží, má full faction T2 a stejně chcípne skoro hned,
    Ferael - nOK, Mythic,

    Daimon comp - mno mám jen L+ Daimona... :P

    God Comp - nemám dvojčata (L+), Ezizh jen M, Mehira R+

    Thoran cheese - nedá se použít všude.

    Bohužel v týhle fázi hry musí bejt ten hrdine hodně meta aby byl použitelnej. Jinak je T2 faction a aspon 10SI nutnost :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tady je pekne popsanej seznam silnych formaci, tak treba se necim inspirujes.

    Best AFK Arena Team Compositions for Current Meta (Updated)
    https://afk.guide/best-team/

    anebo mi rikej blesku ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: podle obtiznosti bych seradil veze wilders, gb, lb, maulers.

    taky bych mel mit nejvetsi peogress v lb.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nenasereš, beru to jako challenge...:-) blbej L+ Daimon mě pošoupnul o 20stage, až bude M nebo dokonce A tak to pofrčí. Mám aktuálně nejslabší GB :P Spíš nechápu ty LB, přestože mám T2 gear tak ti hrdinové nic nevydrží.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: asi te trochu naseru, ale s vezi taky hejbu :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hustý, tak to jsi mi zase na měsíc utekl :P

    Já se teď trápím. Dodělal jsem SI30 na Gwyneth, na řadě je Ferael. Ale stejně jsem seklej. Mám jako druhou partu buď Thorana, nebo Arthur a Gwyn, ale nedávaj to. Tower 450 je pro mě no-go (2x Mehira, ferael, thoran, grezhul). Tak alespoň faction towery celkem jdou...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Konecne jsem dodelal to zradlo pro daimona a jak jsem si slibil, vyrazil jsem do ch32. Projel jsem to jak horkej nuz maslem. Jen ta 31-60 me potrapila, ale tak hodka pokusu a bylo!

    Kazdopadne jsem rad, ze jsem to stihl pred koncem misty valley a ziskal tech deset cervenejch beden ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: tak patch snizi obtiznost kapitol 31+, asi to das v poho :)

    jinak jednoho dim. hrdinu koupim za 15e a na druhyho vydelam coiny. Za 15e mi to prijde fer v porovnani s obvyklou zlodejinou :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: já jsem za něj ráda, je sranda a je dost dobře zvladatelnej :) (alespoň teda mnou)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DEFILA: U nas sem tam nekdo chce pomoct tak se rozjede chat. Nebo pri AE. A pak tam mame jednoho ultra spammera teda no :P
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    HOLAKAC: tak ja nevim, do chatu napisu sem/tam vetu nebo kod, pokud ho zjistim prvni ... jinak se taky neprojevuju (ale je pravd, ze ja jsem zasekly v 28 :) )
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: jo no... Já už nic nekupuji, ale pár korun jsem tam nechala, ne že ne, proto ty hvězdy, zejo. Párkrát ten premium na fialový šutry a pak asi dvakrát na prach, když jsem ho fakt neměla a potřebovala a možná nějaká drobnost za nějakou blbost. Ale odolávám a šatičky na Solise jsem ještě nekoupila! I když je to má nejoblíbenější wilderka...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam