• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: asi te trochu naseru, ale s vezi taky hejbu :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hustý, tak to jsi mi zase na měsíc utekl :P

    Já se teď trápím. Dodělal jsem SI30 na Gwyneth, na řadě je Ferael. Ale stejně jsem seklej. Mám jako druhou partu buď Thorana, nebo Arthur a Gwyn, ale nedávaj to. Tower 450 je pro mě no-go (2x Mehira, ferael, thoran, grezhul). Tak alespoň faction towery celkem jdou...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Konecne jsem dodelal to zradlo pro daimona a jak jsem si slibil, vyrazil jsem do ch32. Projel jsem to jak horkej nuz maslem. Jen ta 31-60 me potrapila, ale tak hodka pokusu a bylo!

    Kazdopadne jsem rad, ze jsem to stihl pred koncem misty valley a ziskal tech deset cervenejch beden ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: tak patch snizi obtiznost kapitol 31+, asi to das v poho :)

    jinak jednoho dim. hrdinu koupim za 15e a na druhyho vydelam coiny. Za 15e mi to prijde fer v porovnani s obvyklou zlodejinou :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: já jsem za něj ráda, je sranda a je dost dobře zvladatelnej :) (alespoň teda mnou)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DEFILA: U nas sem tam nekdo chce pomoct tak se rozjede chat. Nebo pri AE. A pak tam mame jednoho ultra spammera teda no :P
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    HOLAKAC: tak ja nevim, do chatu napisu sem/tam vetu nebo kod, pokud ho zjistim prvni ... jinak se taky neprojevuju (ale je pravd, ze ja jsem zasekly v 28 :) )
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: jo no... Já už nic nekupuji, ale pár korun jsem tam nechala, ne že ne, proto ty hvězdy, zejo. Párkrát ten premium na fialový šutry a pak asi dvakrát na prach, když jsem ho fakt neměla a potřebovala a možná nějaká drobnost za nějakou blbost. Ale odolávám a šatičky na Solise jsem ještě nekoupila! I když je to má nejoblíbenější wilderka...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: Vsak to je správný. Ja si rikal kde se flakas :-))

    Mimochodem treba Starburst (tezce platici typek z nasi guildy, hromada hrdinu A5s s +30SI, co nikdy do chatu nenapsal ani carku ani na přímý dotazy) je par levelu pode mnou/ nad tebou...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: nojo, tady se par dni seknes. Aspon ja se seknul :)

    jinak good job ;)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: pfff, tak vidis kolik hvezd mam v tymu! To by to bylo, abych nebyla minimalne na vasi urovni! Ale teda ta 31-4 me stve!
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: čoveče si jí vyprovokoval a už nám šlape na paty :-)))
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: Ja mam belindu bez gearu :-) na vyssich levelech ji nahrazuje gwyneth.

    Jinak thoran cheese jsem postoval nejaky videa. Kdyz se to povede je to fajn. Ale hrozně o haluzi. Neni to tak jednoduchý jak to vypadá :/
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: ja to vidavam casto, nekdy i v Tower... proste petka busi do posledniho nemrtveho Thorana, ten smahne jednou, tri umrou, casti ultimatku, smahne podruhe, zbytek umre. Nebo teda, to se mi uz tak povedlo, smahne jednou ranou vsech pet, pokud jsou tam nejaci high dmg dealeri, tak jim to vrati i s uroky... mmmwhahah! :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: jojo, poprve jsem pouzila internety na sestavy a teda 30-39 a lezu, lezu lezu... Obcas tam dam svoje milacky graveborn (Thoran SI 30, Nara full gear milacek...), nebo LB team, kde cumim, jak je Belinda OP v ultimatce (taky SI 30)... dulezity je ji tam dostat a udrzet pri zivote...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno ja to na vlastni oci jeste nevidel - zatim jsem ho nepotreboval, ale az pojedu proti trem teamum, asi mi nic jinyho nezbyde ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: pridej lycu, tasi a rowana a jsi v 31 cobydup :)

    a tam kde to nepujde vymen saf za feraela a ono to pijde ;)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    hmm, Eiron a Safyia je dost dobry kombo... jsem teda do toho slapla a 30-36 zatim...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jasně, jako tank se používá, myslel jsem že myslíš na thoran cheese. Ale zase když vyjde Thoran cheese tak je to strašně pěknej pohled :-))

    A hlavně - i když bych získal všechny ty hrdiny, tak nemám na SI :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jojo, tak se prej pouziva, ja ho mam 2* SI20, ale pouzivam ho jen jako tanka pro daimona. Toho si pujcuju zatim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam