• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: njn, ja sice albedo mam, ale taky se casto seknu na ctvrtym fajtu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jj vidím tě před sebou, 34-40 je prej docela stopka v rámci CH34. Trochu mě sere že jsem nekoupil k Ainzovi Albeda, bez ní není ani poloviční, spíš třetinovej :/ A pak mi chybí Izold. Takže mám takový 3,5 týmu. Což u 5stage battles nestačí :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: mas pravdu 33 az 39. 35+ bylo jen na SI nerf.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: imo v patchi psali, ze nerfujou 35+ :)
    ja zatim 34-40. Zkusim to zas pristi vikend.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Mě stačí AFK arena, jsem teď v CH34, ale v poledních patchi to nerfli, takže pomalu progresuju. Ale začíná to bejt nudnější a nudnější :D
    SITH
    SITH --- ---
    v Idle Heroes se koukám nic nemění, jen nový a nový hrdinové. TEda přidali nějakou super arénu across servery, ale stejně je to taková dlouhodobá nuda :) ale hraju to nyní se ženou a musím říct, že ty ženský v těch hrách mají prostě luck +90%
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: Ta se nezmenila za celou dobu, co jsem to hral. Teda krome pridani dvou hvezdicek.

    Pobavila me tahle anti-reklama :)


    SITH
    SITH --- ---
    a já si z nudy nainstaloval idle heroes a ta hra se vlastně kromě nových p2w hrdinů moc nezměnila .)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ho za ty 3 kila kup :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: ne, mám na to zdroje, ale jde vybrat až za nějakejch 30 dní.

    Třetí dní je takovej mix Thoran, Lorsan, Athalia, Ferael, Talene apod. Ale teď jsem teda trochu zakys - jeden tým nemůžu sejmout ani jedním z mých tří, zbylý dva dám čímkoli :-))))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ainze nemas? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak jen potvrzuju že včerejší update super paráda. Novej způsob campaign multi-stage battles je za mě téměř dokonalej. Chybí nad jen možnost přehazovat party jako dřív, a při restartu by si to mohlo pamatovat ve kterým fajtu jsem skončil. Už se během nudnejch callu prokousávám skrz CH32 :-)

    Ale teda zatím to vypadá tak že 2 fajty dám na pohodu (eironn/safyia a gwyneth/arthur) a třetí je prostě o haluzi :P
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jj to určitě, konečně nemusíš mit luck pokazdy najednou ale muzes i zkouset. Super úprava!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: njn, nejak se to restartnout musi, jinak bys taky mohl zjistit, ze ten ctvrtej team neposkladas, aby vyhral. Imo dobry reseni a kvituji.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: dokud neklikneš exit battle.

    Changed the way multiple formation battles work in the campaign. Team formations can now arranged individually before each battle. Players no longer need to start again from scratch if they lose a battle, so long as they don't exit the battle preparation screen. Once a player successfully beats an enemy team, they can then continue onto the next team.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    V pristim patchi zmeni system multi-stage. Nebudeme muset opakovat dobytou stage. Cool, usetri to dost casu :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tak ja jsem na 33-1, ale na 33-4 uz opravdu budou 4 boje a od 33-32 jich bude 5.

    ctyri si s thoranem umim predstavit, ale 5, to asi taky jeste neposkladam :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jasne, jen boss fajty. Takže ty už jsi u bosse kde jsou 4+fajty? To mam na dlouho. Equip mam na necelejch 2 partach :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: nee, zas kazdej ctvrtej, ale rychle se to zvedne na 4 a pak i 5 teamu. Jak je to presne bych musel googlit.

    ale za 33 kapitolu mas bonus 30% k mythic equip dropu, proto jsem tam sprintoval. Ted pojedu co tri dny a budu tunit equip.

    jo, snizili pry obtiznost u kapitol 32+, uz je to live. Ale ta 32-56 fakt lehka neni :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Tam jsou všude 3 týmy? Jinak pokud vim tak v poslednim patch notes bylo něco ze "adjusting difficulty", nebo to teprve bude?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam