• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: dokud neklikneš exit battle.

    Changed the way multiple formation battles work in the campaign. Team formations can now arranged individually before each battle. Players no longer need to start again from scratch if they lose a battle, so long as they don't exit the battle preparation screen. Once a player successfully beats an enemy team, they can then continue onto the next team.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    V pristim patchi zmeni system multi-stage. Nebudeme muset opakovat dobytou stage. Cool, usetri to dost casu :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tak ja jsem na 33-1, ale na 33-4 uz opravdu budou 4 boje a od 33-32 jich bude 5.

    ctyri si s thoranem umim predstavit, ale 5, to asi taky jeste neposkladam :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jasne, jen boss fajty. Takže ty už jsi u bosse kde jsou 4+fajty? To mam na dlouho. Equip mam na necelejch 2 partach :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: nee, zas kazdej ctvrtej, ale rychle se to zvedne na 4 a pak i 5 teamu. Jak je to presne bych musel googlit.

    ale za 33 kapitolu mas bonus 30% k mythic equip dropu, proto jsem tam sprintoval. Ted pojedu co tri dny a budu tunit equip.

    jo, snizili pry obtiznost u kapitol 32+, uz je to live. Ale ta 32-56 fakt lehka neni :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Tam jsou všude 3 týmy? Jinak pokud vim tak v poslednim patch notes bylo něco ze "adjusting difficulty", nebo to teprve bude?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak jsem celej vikend urputne bojoval a jsem v chapter 33.

    Teda cela 32 byla relativne v pohode a bez zakysu, jen na 32-56 jsem stravil pulku patku a sobotu (prorazil jsem to az s pujcenym Artusem) a na 32-60 nedeli :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jasne, ale to zvysuje power, kterej urcuje max limity ve vezi. Proto oni muzou mit max 580 a ja 518 :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Tak hlavne jestli mas relevantni hrdiny a si30, tak co maji navic? Vic polevelenej elder tree a vyšší lvl hrdinů, nic extra asi mit nebudou...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: bych musel vic solit, no :)

    ale jsem 15, na to, ze jsem do toho moc penez nenacpal, jsem spokojenej ;)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Na mym serveru je top ve vezi 585 :-) takze stále daleko....
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak jsem to dotah ve vezi na 518 a narazil na limit. Ve wilders vezi to samy na 347 a v gb narazim urcite zitra. Nak zacinam mit blbej pocit, ze jsem opravdu v end-game :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Ja jedu jenom sg, ale tak 2-3 měsíce. Začal jsem pozde no :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja zatim pokazdy poskladal tymy i bez cheese, prijde mi to rychlejsi, neni to tak o nahode a nastesti na to mam hrdiny. Videi jsem videl tuny, jen to nepouzivam, ale diky.

    Na treti team jsem si na 31-60 pujcil artuse, ale asi bych to uhral i bez nej. Ale 32-4 me predpokladm na chvili zastavi :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: musis asi vic investovat do sg, ja jsem posledni pul rok nejel nic jinyho. Az s daimonem jsem zacal tocit summony za 3k

    s M daimonem uz se da hrat, btw
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: A když se daří tak se daří

    Streamable Video
    https://streamable.com/jskx5e

    Na tenhle fajt jsem mu sundal brnění - schyta vic dmg a vrátí vic dmg. Tentokrat ale mnohem vic pokusů (nepočítám to, ale tak 30?)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Hele Thoran cheese když se povede: https://streamable.com/lfyef3

    Povedlo se to asi na 10tej pokus. Jinak slozeni jsem zkopcil od nekoho, kdo mel o 4M vyssi power :-)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jojo to znám. Safyia/Eironn je můj primární tým, dál už to je horší...

    Gwyn/Arthur
    Gwyn - ta je OK (full faction T2, SI30),
    Arthur - nemám jeho faction gear, takže obyč T2,
    Rosaline - OK (full faction T2, SI20),
    Estrilda - nic nevydrží, má full faction T2 a stejně chcípne skoro hned,
    Ferael - nOK, Mythic,

    Daimon comp - mno mám jen L+ Daimona... :P

    God Comp - nemám dvojčata (L+), Ezizh jen M, Mehira R+

    Thoran cheese - nedá se použít všude.

    Bohužel v týhle fázi hry musí bejt ten hrdine hodně meta aby byl použitelnej. Jinak je T2 faction a aspon 10SI nutnost :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tady je pekne popsanej seznam silnych formaci, tak treba se necim inspirujes.

    Best AFK Arena Team Compositions for Current Meta (Updated)
    https://afk.guide/best-team/

    anebo mi rikej blesku ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: podle obtiznosti bych seradil veze wilders, gb, lb, maulers.

    taky bych mel mit nejvetsi peogress v lb.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nenasereš, beru to jako challenge...:-) blbej L+ Daimon mě pošoupnul o 20stage, až bude M nebo dokonce A tak to pofrčí. Mám aktuálně nejslabší GB :P Spíš nechápu ty LB, přestože mám T2 gear tak ti hrdinové nic nevydrží.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam