• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: a nějaký ok a bond funguje po restartu? ja mam ten kod spravne
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: nevím no :/

    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: QNZGQELK
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: tak jsem to nahodil, kupodivu moje postava furt na S20 existuje, ale teda netuším kde ten kód je. V Bond Radio mi to jen nabízí zadat něčí kód...
    SITH
    SITH --- ---
    Pojďte se aspoň lognout do idle heroes a napište mi kód, který dostanete, ať se sparuju a dostanu odměny :)

    Stačí udělat pár PO, aren a summon :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hezký. Ale teda je divný, že nevidím tvý fajty ve stage info. Jsem kousek pod tebou. A PVP no comment - jsem kolem desatýho místa, a všechno nade mnou jsou Ainz/Albedo/Ezio, nevím jak to counterovat :( V challenger tournamentu až někde 60.místo, tam je zlom a mají téměř 2x takovou power jako já.

    Ale je to komedie, když má člověk čas a chuť si přeházet equip a artefakty, tak jde dát hromada stage, kde je člověk jinak zaseklej.
    Nevím jestli tu proběhlo https://afkhelper.nax.is/ - tam jsou winning týmy skrz kampaň i věž, docela to pomůže.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    V pvp me dal nepusti velryby :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ve vezi me to dal nepusti :(

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jsem s tim dneska docela pohnul a ejhle :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Se musim pochlubit :)

    SITH
    SITH --- ---
    Stále platí předchozí nabídka :)
    SITH
    SITH --- ---
    Jinak kdyby se někdo chtěl vrátit zpět k Idle, tak je tu akce že kdo byl 30 dní offline, tak se spojí s někým kdo je aktivní a mají společné tasks a quests s pěknýma rewards
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jinak tidus a skriath jsou super, ale u tiduse to chce nabytek, jinak hned umre. Skriath je na urovni numisu. Obcas pomuze ten, jindy zas onen.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: nastesti eventu je dost.
    Ja Mehiru skoro nepouzivam. Nejak mi moc nepomaha. Kdybych si mohl vybrat znovu, beru radsi zolratha. Lucretia taky neni zrovna meta. To uz je lepsi zeph do burst teamu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: teď hodně investuju do Maulerů, doufám že mi Tidus/Skriath pomůžou...mám hodně ascended co v podstatě nepoužívám :/ Ulmus, Gorvo, WuKong, Khasos, Baden....Gazuju Mehiru a pak asi Lucretiu. Uvidíme...každopádně s tím minimálním progressem to je jen o eventech. Jinak holt 5min denně klikačka.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: njn, ja sice albedo mam, ale taky se casto seknu na ctvrtym fajtu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jj vidím tě před sebou, 34-40 je prej docela stopka v rámci CH34. Trochu mě sere že jsem nekoupil k Ainzovi Albeda, bez ní není ani poloviční, spíš třetinovej :/ A pak mi chybí Izold. Takže mám takový 3,5 týmu. Což u 5stage battles nestačí :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: mas pravdu 33 az 39. 35+ bylo jen na SI nerf.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: imo v patchi psali, ze nerfujou 35+ :)
    ja zatim 34-40. Zkusim to zas pristi vikend.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Mě stačí AFK arena, jsem teď v CH34, ale v poledních patchi to nerfli, takže pomalu progresuju. Ale začíná to bejt nudnější a nudnější :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam