• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: hele ja nemuzu tak uplne souhlasit s tou jednou / dvemi moznostmi. S kazdym tydnem cekani se ty moznosti rozsiruji a kdyz budes cekat pul roku, das to s jednim libovolnym hrdinou :)

    To, ze vsichni pouzivaj stejny formace neznamena, ze neni mozny najit lepsi. Nas guildmaster je docela hlava a jeho formace se casto lisi od tech doporucenych. A funguji lepe / na mene pokusu.

    K tvymu problemu - ja thorana switchnul proti prvnimu teamu. Druhej se mi taky nepodarilo cheesnout.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: co je tejden kvůli gearu, to je takovýto čekání na stage po X dnech ?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: definuj dobra :)

    Czech Crown. Vladne tu pohodova atmosfera a nikdo po nikom neslape. Jsou tu fajn lidi, jsme furt plni a vsechny eventy s prehledem dokoncujem.

    Ale na naky top100 nemame ani nahodou a asi nikdy mit nebudem. Na to mame prilis neangazovanych clenu, kterym se nechce hrat hunting fields etc.

    Momentalne mame misto, pridej se ;)
    (To plati pro vsechny, ofc. Kdyby nebylo misto, vyhazem nejaky alty)

    P.s. tejden kvuli equipu cekame vsichni, that is the way. Jen je obcas treba se pohnout dopredu ;)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Ja jsem 35-60 a nejde mi Thoran na druhej fajt protože nemám Pippu :( takže čekám na další tejden na Mercenary. Věž kromě Mauler 400+. Baví mě to, ale

    - spousta stages má v zásadě jen jednu/dvě možnosti jak to udělat (kromě teda overlevelu), a vyžadujou specifickýho hrdinu,
    - obrovskej random, nedivím se že hromada lidí co jede na 200+ lvl difference jede na různý clickery
    - na můj vkus příliš časté přidávání nových hrdinů

    Naopak je super, že hra stále není p2w, resp. jinak - i jako f2p se dá velmi solidně hrát. Stále spousta novýho contentu - příští patch CHAD tower ! Abysall event i ten hunting grounds mě baví, uvidíme co bude dál...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: koukam ze jsi v nejake ceske guilde - je dobra?
    jinak congrats samozrejme

    ja vas tu zatim spis sleduju, hraju cca rok, jsem nekde na 33-6 a stalluju 1 stage per tyden, protoze mythic equipu a sutru neni nikdy dost a nemam kam spechat
    tower 434 nic velkyho
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak jak jste vyuzili snizeni obtiznosti? Uz jste vsichni v ch35+? :)

    Ja prolomil tower400 na vsech vezich,
    Probojoval jsem se do ch36 a porazil velrybu :D

    Ta hra me ba.



    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Jsem teď v kapitole 31 a oproti 30 je to úplně pohoda
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: podle me nerfujou, aby byli lidi vic pohromade a proto si vic konkurovali. Na 35-48 mi ten nerf vubec nepomohl, zato lidi v 30 kapitole to posunulo o dve kapitoly.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Zas další nerf, nevím nevím, to má za důsledek jen to, že člověk narazí o to tvrději pozdějš :(

    A mimochodem vůbec nechápu jak fungujou "Stage info" v KT, resp. faction-KT - Avatara vidím jen občas, přitom je určitě přede mnou. A občas tam je fajt, kterej když si dám přehrát, tak je prohanej (????), a samozřejmě hromada fajtů "too old to play".
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    SITH: PJ9EFLAU
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: jj, oceňuji :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: nj, to bude ono. IH má vlastně oddělený Android a iOs servery. Tak nic, snaha byla :(
    SITH
    SITH --- ---
    aha, ty budeš ale na apple vid .)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: no ten error se objeví po kliku na OK. Restart jsem zkoušel :/
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: a nějaký ok a bond funguje po restartu? ja mam ten kod spravne
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: nevím no :/

    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: QNZGQELK
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: tak jsem to nahodil, kupodivu moje postava furt na S20 existuje, ale teda netuším kde ten kód je. V Bond Radio mi to jen nabízí zadat něčí kód...
    SITH
    SITH --- ---
    Pojďte se aspoň lognout do idle heroes a napište mi kód, který dostanete, ať se sparuju a dostanu odměny :)

    Stačí udělat pár PO, aren a summon :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam