• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: jo, to bude podobny
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Opravdu aktivnich, co reaguji v chatu, sleduji patch notes a snazi se o progress je tak 20.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: ok, to je dobre :-) tak ja popremyslim o ty pozvance k vam (mmch diky za ni), trochu jsem k ty my guilde prilnul, ne ze bysme denne nejak debatovali, ale jsem tam cely ten rok... musle jsem si overit ze bych si prechodem nepohorsil

    s tim stallingem to mas pravdu, ze se to prodluzuje.. nekde v pozdnich 2x kapitolach jsem jel furt na 3 dny a pak me to zaclo nudit, tak jsem udelal asi 4 kapitoly najednou a najednou koukam, po 3 dnech nic, ani gear natoz sutr
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: tak to jsou vsichni, jinak kick :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: aktivni jsem myslel hlavne ze drtiva vetsina udela ty daily na 700 bodu do guildy, aby byl co nejcastejc ten soren :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: hunting fields jsme postavili ctyri nebo pet teamu. My zkusili poskladat top team, ale uz po desiti hodinach jsme ztraceli 7k esence na top500, takze zadnej rev :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: ono se to meni (prodluzuje) v zavislosti na kapitole a je fakt, ze jsem tu tabulku videl uz davno. Klidne muzea mit pravdu :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: ve fabled mame vetsinou nekoho v top1000, ale ty odmeny jsou smesny.

    Lidi jsou aktivni vsichni, ale neni aktivni, jako aktivni. Obzvlast v idle hre, kterou lidi hraji vetsinou proto, ze je casove nenarocna a na naky vstavani ve dve rano a klikani mobilni hry nemaj cas / chut.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: no prave. Jenze ti "nejuspesnejsi" prave jedou na luck, takze kdyz to od nich okopirujes, musis jet taky na luck a vsechno to stoji na thoranovi, izoldovi, lukrecii a burst teamech.

    Neber me spatne, ja to vetsinou taky kopiruju a smatam do toho, jen kdyz to nefunguje :D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: ja mam informaci ze je to 6,5 dne... ale mozna jak pises, od toho 5. dne uz se ta pravdepodobnost zvysuje pomalejs
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: dobra tzn vetsina lidi aktivnich/700, soren kazdy treba den a pul, nejaky ty odmeny za fabled realm a samozrejme AE dotazeny do prince, plus aspon moznost najit partu na hunting fields :-)
    top 100 se imho s czsk guildama neda v zadny hre, ale ani ta moje aktualni co je eng tak tyhle veci nedava, v AE si gratulujem kdyz zabijem bosse podruhy
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jj odkladany postup v kampani.

    Po peti dnech a peti hodinach bys mel mit statisticky nejlepsi sanci (v pomeru cas / sance) na ziskani kvalitniho afk lootu. Potom se sance sice zveda, ale pomalu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: vycházím z toho, co vidím ve hře nebo na https://afkhelper.nax.is/

    Jasně, když počkáš, tak to je buď overlevel, nebo tou dobou vyšel novej hrdina.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: hele ja nemuzu tak uplne souhlasit s tou jednou / dvemi moznostmi. S kazdym tydnem cekani se ty moznosti rozsiruji a kdyz budes cekat pul roku, das to s jednim libovolnym hrdinou :)

    To, ze vsichni pouzivaj stejny formace neznamena, ze neni mozny najit lepsi. Nas guildmaster je docela hlava a jeho formace se casto lisi od tech doporucenych. A funguji lepe / na mene pokusu.

    K tvymu problemu - ja thorana switchnul proti prvnimu teamu. Druhej se mi taky nepodarilo cheesnout.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: co je tejden kvůli gearu, to je takovýto čekání na stage po X dnech ?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: definuj dobra :)

    Czech Crown. Vladne tu pohodova atmosfera a nikdo po nikom neslape. Jsou tu fajn lidi, jsme furt plni a vsechny eventy s prehledem dokoncujem.

    Ale na naky top100 nemame ani nahodou a asi nikdy mit nebudem. Na to mame prilis neangazovanych clenu, kterym se nechce hrat hunting fields etc.

    Momentalne mame misto, pridej se ;)
    (To plati pro vsechny, ofc. Kdyby nebylo misto, vyhazem nejaky alty)

    P.s. tejden kvuli equipu cekame vsichni, that is the way. Jen je obcas treba se pohnout dopredu ;)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Ja jsem 35-60 a nejde mi Thoran na druhej fajt protože nemám Pippu :( takže čekám na další tejden na Mercenary. Věž kromě Mauler 400+. Baví mě to, ale

    - spousta stages má v zásadě jen jednu/dvě možnosti jak to udělat (kromě teda overlevelu), a vyžadujou specifickýho hrdinu,
    - obrovskej random, nedivím se že hromada lidí co jede na 200+ lvl difference jede na různý clickery
    - na můj vkus příliš časté přidávání nových hrdinů

    Naopak je super, že hra stále není p2w, resp. jinak - i jako f2p se dá velmi solidně hrát. Stále spousta novýho contentu - příští patch CHAD tower ! Abysall event i ten hunting grounds mě baví, uvidíme co bude dál...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: koukam ze jsi v nejake ceske guilde - je dobra?
    jinak congrats samozrejme

    ja vas tu zatim spis sleduju, hraju cca rok, jsem nekde na 33-6 a stalluju 1 stage per tyden, protoze mythic equipu a sutru neni nikdy dost a nemam kam spechat
    tower 434 nic velkyho
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak jak jste vyuzili snizeni obtiznosti? Uz jste vsichni v ch35+? :)

    Ja prolomil tower400 na vsech vezich,
    Probojoval jsem se do ch36 a porazil velrybu :D

    Ta hra me ba.



    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Jsem teď v kapitole 31 a oproti 30 je to úplně pohoda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam