• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: jn mám víc takhle nepoužívaných...škoda. Čekám že příští patch bude rework Ulmuse a bude megaOP :F
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: ok, tak to zkusim taky. Stromečka taky nepoužívám a už má skoro pět hvězd...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MR_DAN: jn na Prince mám naškudleno, a SI30 bude velmi brzy. Škoda že ten reset scroll nepadá nějak častejí, udělal bych i čistku u Maulerů a GB :D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    HOLAKAC: potrebuje SI30 aby byl OP a pry ma dost pomaly rozjezd, ale taky na nem pracuju plnou parou :-) s Princem to bude podle vseho dobra dvojka
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak mi to nedalo, a použil jsem reset scroll - vzdal jsem se stromečka (Ulmus) a nahodil jsem Raku. Další megarandom OP carry :) Tak snad jsem neprohloupil.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Jn, Raku nahrazuje Sauruse v team compech na bosse, na Prince se taky těším, naškudleno mám :)

    AVATAR: nj, na první pohled to není poznat a titulek jsem si přečetl pozdě :D
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    ja jsem ted koukal na nejaky kombo Prince z Perise + Raku + Dvojcata ... coz prakticky vytvari nekonecny stun, pokud team neni CC imunni
    Prince ult -> stunne team -> coz zpusti Ultimatku u Raku, kdy da za % max zivota -> coz znovu pusti ult u Prince ...
    mno, uz jen par dni a budu ho mit :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    zena a jaka! ona pod tim kozichem skrejva paradni tvary
    na zebricku hottest afk hero ji mam hodne vysoko, samozrejme vede mehira :-D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: a) je to zena
    b) jak se to vezme. Uz na M jsem ji dokazal vyuzit v kampani, ale pomerne brzy umirala. Prumernej tank. Na A se to o neco zlepsilo, ale porad tu byli lepsi tanci, jako thoran / artus. Na 9/9 ziskala novy grady a zacal jsem ji pouzivat misto artuse. Do t3 jsem ji oblikl dneska a jeste ji nezkousel.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: odkdy je už Alna použitelnej ? Mám ho tuším mythic, ale teprve dneska jsem mu udělal místo v krystalu :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: jj je to silny kombo
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: cele / hypo hrdinove budou vzdy silni, na tom zadna nova meta nic nikdy nezmenila ;)

    Vzhledem k poctu potrebnych teamu zrovna lukrecie bude top asi jeste hooodne dlouho.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: no alna+grez je ted na mym serveru no.1 v arene... zadny ainz+albedo, tech je asi 100 pod nima :-))
    moc pekny!!
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    jj Lucertia je prio, to je jasny :-)
    grezhula jsem si doted uspesne tyden co tyden pujcoval :-D a misto nej se venoval ruznym daimonum, thoranum a izoldum... ja vim, ze jsem ho mel delat driv :D

    ja uz taky predsbiravam nabytek pro toho greze, co potrebuje 9/9, ptaka na 3/9, v bagu mam pulku light dim vybavy pro prince :D
    nejhorsi je, kdyz clovek takhle sbira na budoucnost, pak to tam konecne doklepne, mne si ruce jak to ted bude skvely a pride patch/novy hero a rozbije celou metu :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    A tady vysledek, co stoji za par hvezdicek :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Dukaz, ze jen netlacham :D


    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: jak muzes zit bez grezula? :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    No, ja uz zas sbiram luciuse a wareka, protoze verim, ze zas prijde switch scroll. Plus khasose, kteryho jsem vymenil za krena.

    Byt tebou, tak ted tlacim tu lukrecii (predpokladam, ze ji mas ve wishlistu, takze uz mas aspon tri nabytky) a mam pro ni pripraveny SI30 + equip.

    V tehle hre je desne dulezity myslet na budoucnost a ne na ted. Pokud to teda vazne nehrajes jen jako kolektorku. Ale i tak ti pak budou prebyvat normal hrdinove a nebudes mit cele/hypo.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    hlavne jak cloveku pribyvaj 5* hrdinove, tak pak prebytky muze pouzivat jako fodder u tech zbyvajicich, jejichz pocet klesa, to je imho dost velky posun zase

    (sorry za spam, az nyx zavede edit, budu to cpat do jednoho postu)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MR_DAN: kecam, Lucertia M a 1E
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam