• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nj to skloňování mi nejde :D Hele s Estrildou mám problém že furt chcípá (A, T2 faction gear). Používám ji často s Gwyn. Samozřejmě Ainze používám, ale často si musím Albedu půjčovat :/ Jedu Artur Ainz Talene a pak různě Lyca, Rowan, dvojčata, Ferael apod...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    v serialu je zenska az hodne :-D

    mel jsem podobny pocit, kdyz jsem poprve garrisonoval Ainze (v serialu je to Ains btw), ze teda zadna velka hitparada ... ale asi to bude i gearem, ze nemel uplne full T3
    ted setrim na Prince, ale pak ho tam zase poslu ... nemam Ainze, Albedo, ani Ezia, tzn 18 mesicu utrpeni (min kdyz pujdou dva najednou, vic kdyz prijde dalsi dim)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: albedo je taky zena (i kdyz ne lidska) ;)

    Ale ainz je super i bez ni. Porad jeden z nejsilnejsich nukeru. Zkus s nim estrilldu, jestli albedo nemas.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: Hlavně samotnej je "k prdu", chce to i Albeda. Bez ní je poloviční. Ostatní ještě jakž takž nahradíš (Ezio/Artur), ale Albeda ne.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR: Ok díky
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: v garrison si ho muzes za matros na mesic pujcit. Kdyz si ho pucis sestkrat, posedme a dal uz je zadarmo. Ale furt si ho musis kazdej mesic pujcit.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Dá se ještě nějak koupit Ainz?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: no to je ale bohužel celej jeho problém - já ho relativně dlouho používal, ale s vyšším lvl deficitem už prostě nedělá DMG :/ Má je jedno využití - AE - a na to nemusí být v krystalu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: chtel jsem si ho ozkouset. Zatim se mi nepodarilo mu najit lajnu, kde by fungoval jinak, nez ze umira jako posledni, ale jinak nic nedela :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hehe, kdyby nebylo Ainze, nejsme tak daleko, není takovej lvl deficit, a neřešíme to :D Pokud to teda lilith nezmění. Jinak proč půjčenej Thane ? Já ho teda mám 4s, ale lvl 1 mimo krystal ...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: na 99% jsem jel ainze. Uz dlouho jsem na limitu i kdyz pouzivam nejsilnejsi hrdiny.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: No už málokde mi fungujou nějaký normální teamcompy, chcípá to děsně rychle. Musím buď rychle zabít (Ainz), nebo hodně CC (dost funguje Mehira), nebo pak různý varianty Thoran/Lucretia cheese, popř. 5pull. Lucretii nemám, Skriatha zatím taky ne. Mimochodem třeba v týhle stage nevidím tvoje teamcomp, a to jsi určitě dál (584).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: thoran cheese ve vezi jsem asi nikdy nezkusil :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak jsem normálně narazil ve věži na Team comp attack rating limit. Thoran cheese nejde, musím doplnit silnější hrdiny, a s nima to nefunguje...což je trochu opruz :/ (limit 55M a nějaký drobný).

    AVATAR: jsem to nastudoval a jsem dvě opice od testu, mám 4s a kopii...nicméně jestli to chápu dobře, tak můžeš vytáhnout jinýho hrdinu jen několikrát. Ale možná se pletu, uvidíme brzo...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: dej vedet, jak to dopadlo :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nice, dík!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: fakt ? Tak to jsem totálně přehlíd, viděl jsem to v nějakej dev-talks, že se to plánuje.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: u celestialu mas tu moznost uz dlouho, jen ho musis mit 5*
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam