• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: slo mi to i bez zolika. Ani khazada jsem nepotreboval. Ani Zaphraela.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nice, já tam počítám dorazím dneska. Pokud teda nenajdu nějakou stage kde budu potřebovat mercenary. Někde na floru jsem si musel půjčit 9F Zolratha :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno, vcera jsem prostouch tu 38-20 a pak uz to slo samo. Nechal jsem se inspirovat tvym tipem, ze to jde lecjak a thorana pouzil az v 38-60, coz nastesti klaplo na treti pokus. Jinak to slo skoro samo, vetsinou napoprve.

    Takze jsem v ch39.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: já mám iOs, tam jednoduše clicker nejde pokud vím :/ (bez rootu či nějaký ofiko appky) a hlavně teda AFK žere baterku pekelně :/ Takže androidí virtuál se hodí, beztak ho mám kvůli práci...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja to poustim na telefonu, ale vic nez 20min to nevydrzim :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: ja jednou za cas nahodim komp kde mam android virtual a v nem nejakej clicker. Na telefonu to desne nici baterku :]
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno kdyz takhle narazim, tak mesic pockam a pak uz to jde :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: charm tym je desnej random. Btw pujcil jsem si 9f Zolratha a Flora nestihla ulitnout, pecka! Skoda ze obecne 9f mam tak malo :(

    Je teda s thoranem mam velky problemy, i kdyz to mam stejne, tak to mnohdy nejde, pak treba random prehodim hrdinu a zabere to, divny. Nicmene jestli bude CH39 zase stopka a budem cekat na nerf tak nic moc :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno vetsi trable mam s charm teamem. Na thorana se vyplati postabit to presne podle navodu. Treba kdyz jsem zkousel projit s equiplou lycou a lorsanem a prd. A kdyz jsem jim ho sundal, bylo to hned hotovy.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: ono je totiž blbý, že čím menší lvl deficit, tím horší je Thoran, no a já, a ty tuplem, už teď po nerfu nemáme tak velkej lvl deficit
    v některý stage jsem ho nahradil random zbytkem a dali to...ono už teď je hodně carry, který doteď nic moc kvůli lvl deficitu, ale najednou to přežijou a umlátěj (Skreg, Kren, i ta Gwyneth najednou něco sundá...)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: js se sekl na 38-20. dohromady uz mi bezel prvni charm team asi tri hodiny a prd. Neba, pockam na dalsi nerf asi :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nevím no. V podstatě jsem nijak extra nepřeskládal týmu a už jsem dal asi 5x multistage. Myslím že zítra budu v CH39 (musím u toho pracovat a Thoran je furt random :D).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak nam znerfovali 38. Ze bych se po trech mesicich dokopal s tim trochu pohnout? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jojo ty čísla jsou hrozný, škoda :/ uvidím jak dlouho mě to ještě bude bavit.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja se do 38 ani neproklikal. A nedostatkem pokusu to nebylo. 37+ stoji fakt za hovno. To samy veze 450 respektive 350+. Uz to pojedu jen jako collectorku.

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak jsem zkusil pushnout CH38 a vůbec. Po třech hodinách clickeru jsem měl hotový 3fajty z 5ti. Jeden fajn měl napsáno "very random", ani za další 3hodiny nic. Na to prdím. Uvažuju o zkoušce Mythic Heroes nebo jiný afk klikačce :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: good!
    Ja jsem v krizi. Na altovi uz je to taky obtejden cheese a na mainovi na progress dlabu uz mesice. Ale furt sbiram hrdiny, tak se drzim :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Pushnul jsem trochu věž a nedávám to přes nedostatečnej combat rating :( ale cestou jsem asi o jednu stage předehnal AVATAR :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja zustal trcet na 37-40 a nak chybu motivace s tim pohnout :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: se musim podivat teda :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam